Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni, ha nem szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Szórakozóhely anyagiak, ízlésvilág és életkor alapján is kilőve. 30 körüli hímnemű egyed vagyok.
2013. febr. 20. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár a munkahelyeden is,a buszon,a boltban,ha van hobbyd vagy egy sportkör,ahova eljársz,egy kávézó,ahova néha beülsz...hadd ne soroljam.
2013. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hadd, de soroljad. Azért tettem fel a kérdést. Ha akarod, figyelmen kívül lehet hagyni, de fellengzős félválaszt adni határozottan tiszteletlenség.
2013. febr. 20. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
De nagy forma a kérdező:D
2013. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csodaországban,mert ott elég változatos a felhozatal.:D
2013. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagyok, és mégse jártam soha szórakozóhelyekre, mert primitívnek, és unalmasnak tartom!
2013. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdemesnek bárhol érdemes, más kérdés, h sikerül-e!

Célszerű, ha az érdeklődési körödnek megfelelő helyeken próbálkozol, pl.ha szeretsz olvasni: könyvtár, ha sportolsz: konditerem.

De attól is függ, milyen településen élsz, városban lényegesen több alkalom adódik.

A netes ismerkedést nem ajánlom, én pszichopatákat fogtam ki- szóval nálam ez kizárva!

Sok sikert! :-)

33N

2013. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden fellengzés nélkül írtam a válaszomat,és nem volt célom a tiszteletlenség.Szerintem van benne használható infó.Persze az értő olvasás mellett még egy kis találékonyságot is össze kéne szedni,és akkor a probléma részben már meg is lenne oldva.
2013. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!