Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólitsak meg egy bolti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólitsak meg egy bolti eladó fiút? :D

Figyelt kérdés

Régóta tetszik és mindig észreveszem hogy engem figyel,és nekem is bejön de ő munkaidőben nem jöhet ki a boltból ><

Szóval tippek? Menjek óda és ? Hogy kezdjek el vele beszélgetni mit kérdezzek?



2013. febr. 21. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, pénzel együtt nyujtsd át a telefonszámodat is, ha akar valamit tőled, felhív ;) te megtetted ekkor a lépést, a kövi az ővé :)
2013. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdezösködj,tej,parizer,merre van,friss,mikor kaptátok,mennyibe kerül,itt laksz,hogy hívnak,és így tovább... Nem hiszem,hogy gondot okzna. TOVÁBBI ÖTLETEK pM-BE. :)
2013. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeret -e ott dolgozni? és Hogy van a munkaideje? Véletlen akkor járnál arra amikor végez....-Á,a fiú a boltból....
2013. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Téged figyel? Hát szerintem úgy figyel téged mint a többi csajokat:D
2013. febr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sose mentem be a boltba,mindig kint ültem haverommal és akkor odaállt a bejárathoz és figyelt.

köszi a többieknek :D

2013. febr. 21. 01:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egyedül kint ülni, nem a haveroddal. Hátha úgy odamegy.
2013. febr. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!