Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsot kérnék Önöktől, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérnék Önöktől, hogy mikor és hogyan kell kedvesnek lenni egy nőhöz, és mikor kell dominánsan viselkedni ahhoz, hogy a randizásból több is legyen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdezö!


Ezt nem lehet szabályszerüen megfogalmazni. Van akinek ez jön be, van akinek az. Randizáskor mégiscsak a "kedves" énjét vegye elö, ne pedig a dominánsat. Ezzel általában sikert könyvelhet el magának.


Üdvözlettel

Egy Válaszoló

2013. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, én alapvetően úgy gondolom, hogy ezt alkata válogatja.


Csak a saját preferenciáimat tudom elmondani. Én azt szeretem, ha egy férfi a randikon határozott, nem muja, van ötlete, hogy hová menjünk (ha már egyszer ő hív meg), de mindezek mellett, ha nekem más ötletem van esetleg, akkor meghallgatja. Vagy előre megkérdi a véleményem. Szóval egyrészt felém legyen gyengéd, de ha azt mondom, h mindegy hová megyünk, akkor neki legyen konkrét elhatározása. De ez csak egy példa ugye.

Vagy másik dolog, hogy én szeretem, ha a külvilág felé határozott. Nem bunkó, vagy valami, csak kimutatja, hogy ő igenis férfi. De emellett velem azt érezteti, hogy egyenlő partnerek vagyunk. De ez csak én avgyok.


Azt tudom viszont tanácsolni, hogy bízz az ösztöneidben. Tehát add magad, már az első perctől. Minek akarnál valaki oylannak látszani, aki nem vagy, csak annak érdekében, hogy randizásból kapcsolat legyen? Később feszengenél csak a kapcsolatban, hiszen mindig meg kéne játszani magad. Sok kapcsolat megy ezen el, megfigyeléseim alapján.


Én azt javaslom, akkor kell dominánsnak lenni és akkor kedvesnek, amikor azt Te, mint xy helyénvalónka érzed. Mert Te ilyen ember vagy. Ha tetszik a másik féknek, akkor több is lesz belőle, ha nem, akkor meg jobb is így. :) Remélem segíthettem. :)

2013. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

" Tehát add magad, már az első perctől. "


Heheheh, ha én azt megtenném vagy börtön, vagy sárgaház :D


Mondjuk mókás lenne mindig azt tenni amihez kedvem van... Fenhangon énekelni a buszon, összevissza beszélni, táncolva járni, meg mindig kimondani amit gondolok...


Nem pedig az idióta társadalmi elvárások miatt poker face-el ülni meg menetelni...

2013. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Xenophilius!


Te nem éled az életed!!!

2013. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Te nem éled az életed!!!"


Nem nagyon van má választás... Ha valaki meri élni akkor agyonverik, "mer idegesítő volt ahogy dudolászott a vonaton" vagy "mert olyan hülyén ment"


A társadalmi normák elég sz*rok és nem hagynak sok teret. Így is mikor így merek tenni - dudolgatok, összevissza megyek stb - máris mindenki őrültnek néz! Ez nem fair.

2013. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3! Nyugi! Volt olyan srác a buszon ( tömegnyomor közepén ) mögöttem állt és lazán dúdolgatott. Na és akkor mi van. Válasz: Ez csak tanács, de tényleg önmagadat adjad, ne akarj változtatni semmin se, mert visszaüt. A többit magadtól fogod érzékelni. Erre nincs szabály és képlet, hiszen nem vagyunk egyformák. N
2013. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második válaszoló!


Igen! Sokat segítettél.

Köszönöm

2013. febr. 21. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!