Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki ha részeg r*banc lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ha részeg r*banc lesz az alkohol hatása nélkül is az, csak nem látványosan?

Figyelt kérdés

Ismerek pár lányt, aki amúgy nem olyan látványosan pasizós fajta. De ha ittak, és részegek, akkor kb rámásznak bármilyen srácra.

És az ember meg sem ismeri őket, ahogy viselkednek ittasan... Mintha nem is ők lennének azok. Oda mennek bárkihez, vihognak össze-vissza, hogy "tetszel, meg jól nézel ki, meg hmhmhmhm...."

De ha józanok, akkor meg knssban vannak, és besz/rnak, ha egy srác leszólítja őket. Meg elkezdenek "ööö, ízéé, neeem, nem tudom... ehh..."


Most ezek a lányok amúgy is hajlamosak az ilyen dolgokra, csak józanon szégyellik magukat, vagy mi?



2013. febr. 21. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
kb magamra ismertem.. de én ha józan vagyok se vagyok kussba csak nemmászok rá az összes pasira
2013. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tudod minél több az alkohol, annál inkább oldódnak a gátlások.. mit nem értesz ezen.. Én is elég gátlásos vagyok, de tökrészegen rámásznék akármelyik fiúra, ha nem vagyok már tudatomnál, és ki lennék éhezve.
2013. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az első vagyok.. azért nemmindenkire mászok rá csak a helyes pasikra :D
2013. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hova szoktak bulizni járni?

szeretek ilyen lányokkal megismerkedni :)


am nem feltétlenül viselkednek így józanul ezek a lányok, általában csak az alkohol oldja fel a gátlásaikat

2013. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs ezzel különösebb baj, ez a legtöbb lányra igaz. függ sokmindentől - a közösség elvárásai (ciki hogy rég nem volt pasija, vagy talán még soha), belső vívódás (ronda vagyok és ezért sincs senkim)... részegen könnyebb ismerkedni :)
2013. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ivilicious ***** válasza:
51%
aki részegen ribanc,az amúgy is az,de nem adja ki magából. legundorítóbb fajta.
2013. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ivilicious ***** válasza:
nekem soha nem határozta meg a pia a "szexuális partnerem" vagy hogy mondjam.
2013. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
19/l Józanul nagyon szolid és visszafogott vagyok, de alkohol hatására úgy érzem, hogy mindenkinek meg kell mutatni a bugyimat, állandóan húzgálom a szoknyám, közben meg nagyon gerjedek, de nem konkrétan a palikra, hanem a helyzetre. Elég ciki, ezért nem is nagyon merek inni.
2013. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ribancok, csak őszintébbek lesznek. A sok, társadalmi nyomásra felépített gát hirtelen leomlik az alkohol hatására.
2013. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!