Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ahelyett, h elvinnének vhova,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahelyett, h elvinnének vhova, mindenki hozzám akarna feljönni. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

minden srác az első randin még ok, beülünk vhova elvagyunk. de onnanstól kezdve, mindegyik nálam akar "lebzselni". nem szexkapcsolatokról van szó, hanem normális baráti kapcs-król.

feljönnek, filmezünk, beszélgetünk, nevetgélünk, megkínálom ami épp van itthon, stb.

már szóvá tettem, h mivel én itthon vagyok ez nekem sehol nem plusz dolog, nem kikapcsolódás ez a 4 falazás, mert neki lehet az.

én nem járkálok hozzájuk, mert szülőkkel élnek, stb és még korai lenne a bemutogatás, meg nekem sem hiányzik egy anyuka, amikor még a sráccal is alakul vmi, amiből lehet semmi nem lesz.


ha meg nem hozom fel, kipróbáltam azt is, vkivel csak nyűg lett belőle, hogy elmegyünk üdítőzni stb és nem haladunk egyről a kettőre. de szexelni meg végképp nem hozok fel senkit.


szóval úgy érzem, hogy mindenki mintha rám akaszkodna, dehogy nekem udvarolna, azt nem.


mintha valami szórakoztató központ lennék, vagy nem tudom.


2013. febr. 21. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:

ez az élősködés. gondolj bele adsz neki inni enni v és megy és egy forintjába nem kerül:D

Egyszoval azért nemakarnak elmenni sehova mert nincs pénzük:D

2013. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit vártál? Azért akarnak nálad lenni mert szét akarnak bszni. Én is ezt tenném. Csak adják a "jófiút". Mindegyik amikor filmeztek arra gondol, hogy " Bazeg meddig kell még fűznöm, hogy megdughassam".
2013. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igaza van az elsö kettönek... d*gni akarnak és eteted öket :/
2013. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és úgy akarnak szexet, hogy cserébe feljönnek hozzám? pff
2013. febr. 21. 18:04
 5/10 A kérdező kommentje:

szóval hogy irányítsam a srácokat az első randi után?

vagy kamuzzam azt, hogy szülőkkel élek?

2013. febr. 21. 18:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nem azért mennek oda hogy élősködjenek rajtad:D Az csak mellékes, hogy adsz nekik kaját. Ha azt mondod hogy dugjunk, fogadok, hogy nem kell neki kaját adnod.
2013. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem érdekel mit akarnak mit nem, ha kapcsolatot akarnak, ha szexet, nekem mindegy, nekem az a kérdés, hogy hogy hárítsam el, hogy ne én legyek a szolgáltatóház.


amúgy meg sok srác közülük örülne, ha lenne bnője.

mert évek óta nincs nekik. látszik is rajtuk, hogy amolyan félénk, szerencsétlenek.

aki meg helyes pasi, meg jó fej, akik csak szexet akarnak, azok most nem érdekelnek éppen.

2013. febr. 21. 18:12
 8/10 A kérdező kommentje:

szóval, hogy azt találom ki, hogy szülőkkel élek, akkor bizti nem akarnak majd annyira feljönni.

ezen kívül van egyéb ötlet?

2013. febr. 21. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Találjatok ki érdekes programokat, menjetek el moziba, kiállításokra, sétáljatok valahol, satöbbi. Nem igaz, hogy csak kávézók léteznek a földön, mint randihelyek. Mostanság már kezd szebb idő lenni, kiránduljatok, nézzetek meg érdekes és szép dolgokat, akármi.
2013. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi nekem vannak ilyen ötleteim, de miért nem hoznak ők ilyeneket fel soha?

felhívnak és csak annyi, erre jár, át tud nézni hozzám. meg van ideje, fel tudna jönni.


jelenleg ott tartok, hogy sorba lemondom ezeket. nem és kész. nem érek rá, nem leszek otthon, stb.

2013. febr. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!