Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Kezdemenyezes.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdemenyezes.

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kerdes van de egyik sem hasonlit az en kerdesemhez. Egyetemre jarok es van szaktarsam aki nagyon tetszik nekem. Gyakran talalkozunk az orakon es minfig mellem ul aminek en nagyon orulok.Iskola utan is szoktunk beszelgetni van hogy elkiser egy darabig.Facebookon nem beszulunk csak jegyzet ugyben.Szerintem en is tetszhetek neki.Nem tudom hogy adjam a tudtara hogy szeretnek vmivel kozelebb kerulni hozza. Felek attol is felreertem ot.(baratsagos kedves es rendes).Meg annyit hogy biztosan nincs baratnoje
2013. febr. 24. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy sörre. Ha akarja baráti gesztusnak veszi, ha meg nem vak, leesik neki hogy mit szeretnél a tudtára adni.
2013. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt 20/L
2013. febr. 24. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha elkisér egy darabig akkor miről beszélgettek? Az időjárásnál vannak érdekesebb, izgalmasabb dolgok is!

Simogasd meg! Figyeld hogyan reagál! Biztasd! Legyél szexis, vonzó, érdeklődő, ne csak egy tanulásba bebábozódott fapina! Bocs a kifejezésért!

F.

2013. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!