Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajoknak inkább az aranyosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak inkább az aranyosabb, törődőbb féle srácok, vagy a bunkóbbak jönnek be?

Figyelt kérdés

Teszem azt,itt aranyosságra,hogy figyelmes a ti érdekeiteket tartja szemelött.

Bunkó alatt pedig,hogy úgy kezel mint egy srácot(viselkedés,beszéd,köszönés)lenéz,szemétkedik etc.


2013. febr. 24. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Előbbi.
2013. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

Nekem inkább a pénzesek ;)

21L

2013. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az aranyos fiúk:3 csak kevés van aki jófej is://
2013. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ezt annyira bírom:


minden lánynak aranyos kedves fiú kell, aki törődik és hűséges, de a valóságban mégis a bunkókra buknak :D

minden fiúnak aranyos kedves lány kell, aki törődik és hűséges, de a valóságban mégis a ribancokra buknak :D

2013. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Utóbbi:

A második mondatoddal nem értek egyet.^^ Nekem is aranyos,kedves lány kell,nem egy feltünési viszketegségben szenvedő ribi.

2013. febr. 24. 21:53
 6/20 anonim ***** válasza:
Előbbiek
2013. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Nekem inkább a pénzesek ;)"


Ügyes vagy! Gondolom a pénzeseknek meg te nem kellesz. :D

2013. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
előbbit a fiúk gondolják úgy, utóbbit meg a lányok.
2013. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kaarooliinaa válasza:

az aranyos törődőbb persze nem kell túlzásba vinni az ilyen srácból borzasztó kevés van :S

én bírom azt aki kedves megértő cuki :)

16/L

2013. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy kell nektek az ilyen, lehet lepontozni, de én úgy vettem eddig észre hogy nektek az kell aki bunkó, aki elérhetetlen. Aki meg "aranyos" kedves törődő jellegű az meg bekerül a barátzónába maximum, mert róla meg azt tartjátok hogy nem elég férfias.
2013. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!