Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan hogy a fiú nem meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy a fiú nem meri megfogni a kezem, megcsókolni stb?

Figyelt kérdés

Miért nem? Ha már elhívott randizni, és én elmentem vele 3-szor, akkor miért nem meri legalább megfogni a kezem? :)


Fél tőlem? :D


2013. febr. 26. 11:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy nem is akarja?
2013. febr. 26. 11:11
 2/8 anonim ***** válasza:
fogd meg te :D lehet kis félénk :) Segíts neki :)
2013. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az nem gáz ha lány létemre én fogom meg a kezét? :D
2013. febr. 26. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet izgul és izzad a keze.És úgy érzi számodra ez kellemetlen lenne ha 1 izzadt kezet kéne fogdosnod.
2013. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet félénk, tapasztalatlan, kell neki egy kis bátorítás. Simán fogd meg a kezéd, ez már ad neki erőt és talán a csókot már nem neked kell kezdeményezni.
2013. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, de nem kell feltétlenül rosszra gondolni. :) Én például nemrég megismertem egy lányt, összesen 2x találkoztunk eddig életünkben, de 1. alkalommal túlzás lett volna, bár akkor is megérintettem a karját, meg volt puszi is, 2. alkalommal még nem akartam megfogni a kezét, na de majd 3. alkalommal már meg fogom tenni. Meg szerintem ő is várja már, csak így még jobb érzés lesz valszeg neki. :D Nem kell az ilyeneket elsietni, mert sokkal klasszabb ha lassabban közeledtek egymáshoz. Ja és lány létedre te is kezdeményezhetsz nyugodtan :D Ne aggódjatok, mert nincs miért :D
2013. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy nyomorék! Te meg hülye vagy, hogy egyáltalán szóba állsz vele!
2013. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen. Magyarázni kár mert nem látunk a fejébe.
2013. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!