Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan 14-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan 14-16 év körüli lány, akit nem zavarna, ha a fiúja huszonévesen kb. úgy nézne ki, mint egy 16-17 éves fiú?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
14-15 éves lányoknál sztem előny ha fiatalabbnak nézel ki :D bár nemtom
2013. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerinte a korodbeliek nem örülnek neki,de a kismacskák,akik neked kellenek,azok igen.

Ja,huszonévesen elég tré ilyen lányokat felszedni.

Én is huszonéveim elején vagyok,én meg pont hogy 30nak látszom.És kifejezetten férfias is vagyok.

Nekem több esélyem van a korombelieknél és a nálam valamivel idősebbeknél.Mondjuk a kismacskákat ez nem zavarja,hogy rám akarjanak cuppanni...

2013. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huszonéves mi a fenét akar egy 14-16 évessel? Barbizni?
2013. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. D*gni

De nem mondom eléggé gáz ha huszonévesen ~15 évesekkel jársz...

Live in Peace.

2013. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Harmadik, te barbiztál 14-16 éves korodban? Gondolkozz, mielőtt marhaságot írsz szerintem. Amúgy nyilatkozom 15 éves csajként, én inkább a korosztályomban szeretnék ismerkedni. Egy 20 feletti pasi már tudja, mit akar, és én erre még nem vagyok felkészülve. Nem azt mondom, hogy egy kislány vagyok, aki nem mer semmit, de nem fogok 2-3 hónap múlva lefeküdni a 20 feletti pasimmal... Szerintem ha 16-17 évesnek nézel ki, attól még belsőleg sokkal érettebb vagy, és te is elvárnál komolyabb dolgokat egy kapcsolattól.
2013. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!