Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes keresnem, elhívnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes keresnem, elhívnom hozzám?

Figyelt kérdés
Egy hétvégén táncoltam egy sráccal egy buliban. Smároltunk, egyikünk sem volt részeg, tehát nem csak az alkohol mámorában támadta meg az első csajt, aki közel volt hozzá. Nagyon jó volt vele. Elkérte a nevemet, és bejelölt facebook-on. Kiderült, hogy 100 km-re lakik tőlem, és csak akkor jár az én városomban, amikor az osztálytársa, aki itt lakik, hívja. Sokat beszéltünk eleinte, de aztán nem írt többet, és nem beszéltünk, de nekem nagyon hiányzik. Lesz majd egy nagyon jó buli a városban, el akarom hívni, de ugye az osztálytársához szokott csak jönni. Ha felajánlanám, hogy nálam alhat, eljönne? Próbáljam meg? 16/L (trollok kíméljenek)
2013. febr. 26. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Elolvastam az első sorodat, és levontam a következtetésemet:

Tuti, hogy egyke vagy! :)

2013. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Téves :D a kérdésre esetleg valami okosságot? :D
2013. febr. 26. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!