Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki bejon nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki bejon nekem ritkan szokunk beszelni is. Volt egy ido amikor talalkozgattunk de nem jottunk ossze. En nagyon szeretnek vele osszejonni de nem merem elmondani neki h tetszik nekem mert felek az elutasitastot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát hosszú éveim során azért megfejtettem az ebben a műfajban találékony és hatékony lányok módszereit.

Most kihagynám a testbeszéd gyorstalpalót. -Ami azért sokat segítene.

Egyszerűen ha legközelebb beszélgettek, abba amit mondasz bele kell tenned egy két olyan dolgot amire a srác lecsaphat, ha tetszel neki.

Ez vagy valami olyan amin keresztül plusz információt szerezhet, de amúgy nem merné megkérdezni, vagy olyan aminek a segítségével elhívhat valahová. Mit tudom én, béna példa, de valami fimről beszélsz amit régen láttál, akkor amikor utoljára moziba voltál. Amire ő megkérdezheti, hogy-hogy olyan régen, amire te elmondhatod, mert egyedül nem szeretsz menni. -Stb..

Ezeket szoktam én csatlakozási pontnak becézni. Amikor a lány amúgy ártatlanul lehetőséget biztosít a fiúnak.


A képlet ugyanis egyszerű, ha tetszel neki és szabad, nem utasít vissza. Viszont a fiúnak kell lépnie. Így afelé kell terelgetned, hogy kiderüljön nincs barátod, -véletlenül. Kiderüljön hová szeretsz járni -véletlenül. Stb..

Illetve kiderüljön az is, hogy ezt vagy azért mondod mert lehet valami vagy nem. Ám mindenképpen egy apró jel a fiú számára.

Nem szabad próbálkozni egy fiúnál, kivéve akkor ha nagyon-nagyon kell és látod rajta, hogy nem mer lépni.

Ha nyitsz felé ilyen pontokat, az lesz az érzése, hogy ő cserkészet be téged, ő udvarol és ő jár sikerrel.

Ez nagyon fontos, tudod az önként jelentkező "vaddal" valami nem stimmel.

Ha jeleket adsz neki és ez picit növeli az önbizalmát akkor fog lépni. -Reméljük.


Egy másik technika : (Amit én nem szeretek) Ha fogyókúráról, neked nem tetsző amúgy tökéletes részeidről beszélsz neki. - Ami arra készteti, hogy rád cáfoljon. Vagy alkalma legyen megdicsérni, ha amúgy nem merné.

Bár ha teheted ezt kerüld.


Szóval segíts neki egy picit, hogy ő próbálkozhasson.

2013. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen minden keppen megprobalkozok valamivel de nem akarom en megtenni az elso lepest mert szerintem nem nekem kene :) de igy h ugymond en csak ,besegitek´ neki igy meg fogom probalni :)
2013. febr. 27. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!