Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk ez veletek is elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk ez veletek is elő szokott fordulni, miért csinálják ezt a sokszor a szép lányok?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogyha sétálok a városban és jön velem szemben egy-egy szép lány, akkor szemez velem, majd megsimítja a haját aztán maga elé lefelé néz,mintha zavarba lenne vagy szégyellné magát.

Aztán ott van a másik furcsaásg, amikor buszon néznek gyakrabban a pofámba lányok.

Persze legtöbbször észre sem vesznek a csajok, de épp ezért furcsa, amikor másképp viselkednek és a legfurább, hogy szinte mindig szép lányok csinálják ezt, ha a képbe kerülök. Meg olyan is volt, hogy egy szép csaj vagy 3-4-szer is hátrafordult és engem nézett a buszmegállóban, pedig tuti nem ismertük egymást. Vagy azért csináljáke ezeket a csajok, mert ilyen ronda fiút muszáj megnézniük?

Jó lenne néha a fejükbe látni, mert valahogy én nem értem ezt a női logikát.



2013. febr. 27. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tök egyszerű. Néz, mert érdekled. Engem sosem néznek meg, mert kvára leszarják a fejem. Stimmt?
2013. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, de már megkérdezted ezt vagy 485 652-szer, nézd meg ott a válaszokat.

Vagy lehet azért néztek meg, mert nem láttak még embert 13-as iq-val, márpedig neked nem sokkal lehet több. Most azt akarod, hogy fényezzük az egodat, hogy igen, biztos bejöttél nekik, vagy mit?

2013. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te paranoiás vagy!:D

És ha bejöttél nekik, és nem mentél oda?! Na akkor mivan? Ilyen lúzer is kell, hogy tanuljunk belőle.

Bár lehet, h csak megszólalásig jönnél be nekik.

VAGY

Igen bejőttél nekik, első látásra belédszerettek és csak arra vártak, hogy leszólísd őket.

2013. febr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A női nemről tudd, hogy a legtöbb képviselője baromi kritikus és mindig mindent és mindenkit megfigyel, hogy aztán kritizálhassa. Nem mondom, hogy azért néznek meg, mert ronda vagy, vagy azért, mert jól nézel ki, azért néznek meg, mert a lányok mindenkit megbámulnak.
2013. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó!:


Nem igaz, mert engem nem szoktak megnézni.

2013. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!