Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyannal, akitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyannal, akitől nem akartok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Annyira nem ismerjük egymást, de ő biztos, hogy komoly kapcsolatot lát belém, én viszont már most tudom, hogy nem igazán tudnám felvállalni őt. Jól néz ki, meg minden, de valahogy másképp látja a világot, mint én, egy ilyen kapcsolatnak meg sosincs jó vége.

Lefeküdni vele viszont nem lenne rossz...

Én fiú vagyok, ő lány. Csak hogy tiszta legyen. . :)


2013. febr. 27. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el neki, aztán majd eldönti...
2013. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:

valahogy éreztem, hogy Te vagy a fiú.....


randizz vele, aztán mond meg neki, hogy mivel más az értékrendetek, így szerinted nem működne semmi komoly.


aztán vagy benne van ennek ellenére egy kis lazában, vagy nem...

2013. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább akaszd fel magad,mint hogy lefeküdj vele aztán otthagyjd....
2013. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:

Egy találkozó mindenképp kell.

Aztán vagy bevallod neki mit szeretnél , ebben az esetben kevés az esélyed.

Vagy nem vallod be neki és játszod a hős szerelmes pasit aki majd megdugja aztán utána lhagyja és összetöri a pici szívét.

2013. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérlek mondd hogy nem az vagy akivel én randizgatok...Ha nem nagy kérés írd meg a keresztneved kezdőbetűjét légyszi.


Mert ha te vagy az, akkor legalább tisztázódna.

2013. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy te vagy a fiú. Semmi komoly, de azért jól megdöngetnéd mi? Ez így tisztességtelen, inkább hagyd ki.
2013. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem pazarlom ilyenre a drága időmet :)

f19

2013. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!