Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért válogatok ennyire a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válogatok ennyire a nők közt?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül válogatok a nők közt, igaz azért teszem mert komolyan tervezem velük a dolgokat, de túlzásba esem. Nem vagyok az a fajta, aki egyéjszakás kalandot vagy csak szexpajtást keres, ennél jobban becsülöm őket. De akárhányszor kicsit jobban megismerek egyet, elmegy a kedvem tőle, sőt, sokszor már az első randi előtt elutasítom és más nő után nézek. Ezer éve nem volt kapcsolatom és folyton csak a szűrömön keresztül nézem a dolgokat, vagy más nőre vágyom, izgalomra, pedig nem tehetném meg (elvárásoknak kell lenniük, de nem szabadna szigorúan venni őket). Valahogy eddig nem találtam azt, aki építőjellegűen hatna rám, akitől eljönne a rózsaszín felhő stb, pedig nagyon átakarom élni ezt. Sosem voltam szerelmes.... Nem akarok emiatt pszichológushoz járni:)(22/F)

2013. febr. 28. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban...
2013. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem nagyon frusztrál, de fűvel fával nem fogok összejönni, vagy csak "legyen csajom" szinten. Most is beszélek egy aranyos csajjal, de egyszerűen elvesztettem a kedvem, és idegesítővé vált. Fogalmam sincs miért van ez, de NAGYON régóta van ez....
2013. febr. 28. 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont azért mert félsz az elkötelezettségtől, de egy laza kapcsolathoz is gyáva vagy.

Vagy meleg... nem sértésből, de azt gondolom egy egészséges 22 éves srác próbálkozik, szocializálódik és nem a nagy ŐT akarja egyből mindenkiben látni.

Az valami baromi ritka, hogy első látásra szerelem, második randin házasság, család, gyerekek kiskutya.... Ezek a dolgok megérnek, alakulnak, de ehhez kell, hogy kapcsolatokat alakíts ki.

Esély nélkül nincs varázslat...

2013. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Adrenalin ***** válasza:
Jöjj össze egy olyannal, aki lelkileg egy erőd :D Hidd el, nem fogsz ráunni :D
2013. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 3/4!


Senki nem írta, hogy nem próbálkozom:D Sőt, elég sokat foglalkozom a "csajozás" témakörrel, mert keresek egy társat. Sok szexkalandom volt, de nálam mára nem nyerő, fiatalabb koromban szerettem.


Elkötelezném magam, de csak olyan mellett, aki építőjellegűen tudna hatni rám és remekül érezném magam mellette.

2013. febr. 28. 15:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel az a bajom, hogy nagyon kevés ember találja meg azonnal a tárást, tudod?

Sokat csalódnak az emberek, sokat kínlódnak, és igen, különválnak, de ha az első kudarcnál feladod, az első vitánál kiszállsz, az első nem tetsziknél továbblépsz nem tudtok összecsiszolódni.

A tökéletes, és figyelj, mert ez tény, NEM LÉTEZIK! Idővel váltok azzá egymás számára. Előbb elvakít a lila köd, a hűdenagy szerelem, aztán megszokod a dolgait és tényleg összevalók vagytok meg is szereted. Próbálkozz idősebb nőknél, tuti tudnának neked ezt-azt tanítani az életről ;)

2013. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagy igazság.:) Lehet inkább a kudarctól félek, volt egy elég nagy jelentőségű törés ezen a téren és évekig tartott, míg elkezdtem újra a témával foglalkozni, vagy amíg feltápászkodtam. Csak tudod nem vagyok olyan tipikus pasi, tudom mit adhatnék bele egy kapcsolatba és sokszor érzem azt, hogy ezt nem tudná viszonozni, hiába adnám önzetlenül.

Lehet csak sodródnom kéne és ha úgy érzem komolyabbra venni a dolgokat, a csalódást mindig egy jobb dolog követi.

2013. febr. 28. 15:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Ámen! Nem hiszem, hogy házasodnod kéne, csak élvezd ki a randikat, adj esélyt, inkább magadnak. Adni szép dolog, akkor is ha kevesebbet kapsz.

Én azt hiszem a legtöbb kapcsolatban ez is változó, mikor ki ad és ki kap, van amikor te adsz többet, mert tavasz van és jó a kedved és amúgy is te vagy a szerelmesebb szakaszban, de ez megfordul és kicsit pihegsz, akkor pedig többet kapsz, mert a másik "nyomul" kicsit.

DE inkább megtartod magadnak, amit adhatnál mert lehet nem viszonozzák? Ezen picit gondolkodj el, mert ezzel csak te vesztesz. Akkor is, ha az a bizonyos kapcsolat csak két hónapig éri meg, mert annyi örömöd is lesz benne.

2013. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neeem, házasodásról szó sincs, csak jó lenne már egy komoly kapcsolat, ahol nem vágyom más nőre folyton. :)
2013. febr. 28. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen pasi vagyok, mint te annyi különbséggel, hogy nem volt még szexuális kapcsolatom és külsőleg is vannak elvárásaim, mármint hogy milyen a lánynak az arca, szája, szeme. Ha tényleg hosszútávú kapcsolatot keresel akkor mindenképp kell válogatnod, mert nem mindegy, hogy egy olyan párkapcsolatban vagy ahol csak a gyötrelem, veszekedés és a hazugság van vagy olyan kapcsolat amiről álmodozol. Nem kell ezzel az egész dologgal sietni, mert ha kitartó vagy és magabiztos akkor biztos meg lesz az a várva várt kapcsolat. 23/F
2013. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!