Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajfelszedőgépek, csajmágnese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajfelszedőgépek, csajmágnesek, HOGY CSINÁLJÁTOK?

Figyelt kérdés
Mi a titka?

2013. febr. 28. 22:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A csajozás első szabálya: ne legyél ronda!
2013. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2013. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Légy helyes, bunkó és gazdag aztán owned.
2013. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Azért tudom neked ajánlani, hogy nézelődj egy kicsit a mágnes "túl végén is..."


Van egy "mágnes" jellegű haverom. :D

Egyszer elhozta az aktuális ribancát egy közös összejövetelre... Hát, szegény leány eléggé sötét volt...

Csak "jó féle" lányokra kell moccanni és Neked is menni fog. Sok sikert! :D

2013. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
valóban ha jó képű vagy mindenképp legyél bunkó legyél kemény nehezen megkapható játszd el a nagy menőt ( legtöbb csajnak az kell akit nem vagy csak nehezen kaphat meg ) és legyen egy kis zsetonod ( minimum jó ruhákra meg verdára )
2013. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
Én ilyennek születtem, nem tehetek róla. Eszméletlenül de jóképű, sármos, 188cm magas, intelligens, művelt, magabiztos, jó kisugárzású, céltudatos és stílusos férfi vagyok. Ilyenek ezek a gének, fater, nagyfater is ilyen volt, sőt még az öcsém is. :DDD
2013. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Sőt még az önbecsüléseddel sincs gond ahogy látom..
2013. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
stílus kérdése az egész... Nem vagyok kigyúrva és pénzem sincs sok... Viszont közkedvelt ember vagyok jó humor érzékkel... Egy nő sem unatkozott mellettem sohasem! Arra kell törekedni, hogy az adott nő jól érezze magát veled.. Persze velem is volt már olyan, hogy kezdeményeztem egy beszélgetést és finoman lekoptatott :D de nem szabad foglalkozni az ilyennel :D
2013. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Semmilyen titkuk nincs, egyszerűen jóképűek és kész.
2013. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A nők a határozott kiállású energikus férfiakra tapadnak.

Ők tudják majd eltartani a családot. Igaz másnap már 1 másik nőnél lesznek, de ez itt nem számít.

Nem árt még közvetlenség, humor, jó duma, sok pénz, pozíció, hatalom.

2013. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!