Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha több nagyon szép csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több nagyon szép csak szexre hajtó vagy tipikus fiúrajongókkal körülvett láányok lerondáztak, kigúnyoltak már a külsőm miatt, akkor mégis miért lehetséges ez folyton velem?

Figyelt kérdés
Egész gyakran megtalálnak facebookons imeretlen lányok és bejelölnek, rám írnak, úgy érzem bejövök neki, van, aki kicsit félénkebb és úgy érzem tőlem várj a folytatás, de van, aki nylítan belöki, hogy helyesnek tart, meg lájkolja egy rakás sz@r képem. Amúgy én is úgy érzem, hogy csúnya fiú vagyok, önbizalmam nem sok és csak egy-két jó barátommal tudok egyótt csajozni, mert egyedül pánikba esek és nem merek megszólítani lányokat a városban. Nekem valahogy fura ez az egész, mert nem értem, hogy most akkor mennyire vagyok esélyes a lányoknál, ha már olyan is volt például, hogy a fülem hallatára nevezett aranyosnak egy lány és hátra is fordult, hogy lásson engem, meg olyan is szokott lenni, hogy gyakran fordulnak hátra utánam lányok, csak a gond, hogy ők meg jól néznek ki, jobban, mint azok a lányok, akik facebookon szoktam kezdeényezni nálam és ez is összezavar teljesen. Néha azt érzem, hogy talán meg kéne próbálkoznom szép lányoknál is, de akárhányszor ráírtam facebookon egy szép lányra az lekoptatott vagy éreztem, hogy nem akarna tőlem többet haverságnál, úgyhogy hamar leléptem. Személyesen is egyszer haverommak kifogtam egy szép lányt, aki kigúnyolt a külsőm miatt. Olyan zavaros minden, nem értem miért szép lányok szoktak szemezni velem az utcán, buszon vagy néznek hátra utánam. Volt olyan szép lány, aki legalább 3-szor is hátra fordult utánam a buszmegállóban és próbálok rájönni, miért csinálhatta, de nem értem, teljes a zavar, az is fura volt, amikor egy szép lány egész úton engem bámult a buszon, már kicsit kínosnak is éreztem, de tény, hogy valamiért nagyon rám tapadt tekintetek, mintha gondolatban felfalt volna vagy nem is tudom, elég fura volt. Esetleg valaki mással is történ már ilyen, ha tud magyarázatot rá bármit, h aronda vagyok és azért van azt is megértem, csak végre szeretném megérteni, hogy miért csinálják ezt velem a lányk és miért nem kezdeményeznek a szépek facebookon, miért csak a kevésbé szépek mernek rám írni időnként, egy olyann kis csúnya fiúra, mint amilyen én vagyok. Amúgy a kevésbé szép lányokat sem értem, miért épp rám írnak, vannak szebb fiúk ezersze, de mindegy.
2013. márc. 3. 00:44
 1/3 fospuska ***** válasza:
nem értem,miért nem azokkal foglalkozol,akik teljesen nyilvánvalóvá teszik,hogy tetszel nekik és ők is neked...
2013. márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldjél egy képet magadról,mert így nehéz véleményt alkotni.
2013. márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálad legalább kezdeményeznek. rám még soha nem írt senki, mégse sírok. úgyhogy hallgass :)
2013. márc. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!