Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontok el? Miért néznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rakics kérdése:

Mit rontok el? Miért néznek hülyének? Valami oknál fogva találkozok egy csajszival, dumálunk majd megbeszéljük hogy találkozunk amikor mind kettőnk ráér és a gagyibbnál gagyibb dumákkal mondják le.23 éves srác vagyok

Figyelt kérdés
Elmúlt 1.5 hónap termése. Találkoztam egy fiatal gyakornok egyetemistával kb fél órát beszélgettünk majd megbeszéltük hogy következő héten találkozunk. Másnap SMS hogy neki mindennap dolgoznia kell így nem ér rá. Szórakozó helyen egy pultos csajszival dumálgattam, megbeszéltük hogy másnap találkozunk tökre örült puszit adott erre éjjel facebook üzenet hogy elfelejtette, hogy a barátnőjével kell találkozni. Apródon vettek valamit tőlem egy fiatal csajszi jött kb 2 órát beszélgettünk, a hétvégén kb 50 e-mailt váltottunk megbeszéltük hogy csütörtökön találkozunk, majd e-mail,hogy neki esküvőre kell mennie (január közepe csütörtök ...) Szórakozó hely 1 órát beszéltünk megadja a számát hívom, majd közli hogy neki tanulnia kell mindennap.

2013. márc. 3. 08:50
1 2
 1/11 Andii1 ***** válasza:
linkelj képet :3
2013. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az esküvős a legjobb! :) :DDD
2013. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet már kezdetben se jösz be nekik, csak kevésbé sértően akarnak lerázni. :(
2013. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak szórakoztak veled. Csak hülyítettek.
2013. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hülye ribancok :D hagyjad, legyél kicsit lekezelőbb velük :)
2013. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és megmondom mi a gond:D (L)
2013. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Képet hova küldjem? ;)
2013. márc. 4. 08:17
 8/11 anonim ***** válasza:
ide jöhet
2013. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

na, pontosan ezért nem tekintik a nőket egyes népek, társadalmak egyenrangú partnerként, meg úgy egyébként. Nem úgy történik valahol valami úgy, ahogy én gondoltam? Akkor gátlástalanul elvetik a barátságot, meg az ismerettséget.

Pont ezekért nem tudom sajnálni a családon belül erőszak áldozattá vált, iszákos férj melletti nőket... MIND MEGÉRDEMLITEK!

2013. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
valószínű hogy olyan lányoknál próbálkoztál eddig akik nem gondolták komolyan a dolgot, semmikép nem terveztek volna veled hosszú távra! inkább csak egy egy-éjszakás kalandra lettek volna többnyire kaphatóak, egy második találkozásra egy randira már nem! próbáld kerülni az ilyen nőket,vagy válthatsz stílust, és neked is csak egy egy-éjszakára kelljen az ilyen :D de ha neked ez így nem fekszik....vagy komolyabbat keresel, akkor inkább csak annyit tanácsolok, hogy ne próbálkozz egyből, lassíts kicsit! inkább csak ismerkedj velük, beszélgess, ne kérj tőlük egyből randit, várj kicsit ne keresd őket rögtön! csak akkor ajánlj fel egy talit, mondjuk ha komoly a hölgy,ha már biztos, és ő is így nézz ki hogy vevő lenne rá! nem kell annyit csalódnod:)
2013. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!