Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az oké ha a 13 éves barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oké ha a 13 éves barátnőm jár egy 16 évessel?

Figyelt kérdés
mármint nem szexszelnek(bár szóba került) és előre leszögezném h nem Rib@nc! csak hát gondolom szeretik egymást.
2013. márc. 3. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze,ez még elfogadható állapot
2013. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem oké :)

+/- 2 év még belefér :)

2013. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és azt gondolod, hogy a törvény bünteti ha megdugja a kislányt?
2013. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
felrúgnám mit gyöngytyúk a sz@rt
2013. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze 13 évesen szexelni nem ribancság. Ha betöltötte a nyolcadik életét akkor már nem minősül ribancnak... A barátnőd tényleg nem rib@nc! Én meg belevertem a szöget;)
2013. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a korkülönbség! Képzeld, a srác 70 éves lesz, amikor a barátnőd még csak 67!
2013. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolod fognak élni addig? Tudom, hogy a sok mű kaja tele tartósítószerekkel, de az nem az emberket tartósítja:D
2013. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szörnyűség xD

f19

2013. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egyáltalán nem baj sztem..az első kapcsolatom pont ilyen volt...bár nem tartott túl sokáig sajnos
2013. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!