Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jó pasikat kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó pasikat kérdezem, akiknek van barátnője. Őszintén, azzal a lánnyal jártok, aki nektek legjobban bejön, vagy meg kellett alkudnotok, és megtanultátok szeretni, aki jutott?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azzal.

Ahogy már sokszor mondtam, a külső elég szubjektív dolog. Attól, hogy a nők 80%-a nem talál egy pasit "fú de jó pasinak", attól a maradék 20% még tarthatja annak. Ugyanígy van a nőkkel is. Lehet, hogy egy nő csak mondjuk a férfiak 5%-ának jelenti az álmai nőjét, de annak azt jelenti.

2013. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
A nem jó pasiknak nincs barátnője. Én mindenkit megdugok, aki megáll legalábbis 95%-ban.
2013. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csomó nem jó pasinak van barátnője. Nem az über rondákról beszélek, hanem az ilyen szürke középrétegről.
2013. márc. 4. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett megalkudnom mert eleve nem szőke cicababát képzeltem magam mellé hanem egy átlagos aranyos kedves normális lányt. Megjegyzem ő is elég csinos és nekem sokkal jobban tetszik mint a sok műnő.

Aki megalkuszik az úgy járt. Nem a playboy macát kell ideálnak tekinteni ennyi az egész..

2013. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azt ugye nem az ember dönti el hogy mi az ideálja, az belülről jön.
2013. márc. 4. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:

2! a lámpánál is megállsz? bocs

Én még nem hallottam olyat, hogy egy pasi megalkuszik.

Azt igen max nincs zsánere, bár ha több nője van ill volt hasonlóság szokott bennünk lenni. N

2013. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én csak sodródtam az árral. Stexkapcsolatból lett normális kapcsolat, de nem tudom valami hiányzik. Vonzódom hozzá, meg ragaszkodok is, de nem vagyok belé szerelmes, lassan 10 hónap után sem. Van egy lány, aki iszonyatosan bejön és az és 10-es skálámon, ő 11-es, de fősulira jár, így ha összejönnék vele, akkor is csak hétvégente lehetnénk együtt, így meg nem éri meg. Vagy kivárom még azta laza 2 évet, vagy nem tudom. Én igazából jól érzem magam a jelen kapcsolatomban meg szerintem a barátnőm is. De az igazat megvallva fix jövőt nem tudok elképzelni. Egyébként nem húzom az agyát, meg ő sem az enyémet, ha valamelyikünk talál egy jobbat, akkor zokszó nélkül lépünk.


22/F

2013. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet! Szerintem az ideál nem velünk született dolog, hanem évek során, először a képzelet alakitja aztán később már tapasztalatok alapján formálódik. Nekem pl először szőke kék szemű volt az ideálom, de ma már rájuk sem nézek a barna vagy fekete, magas csajok fognak meg külsőre. Úgyhogy szerintem ez az évek során változhat, bővül vagy éppen szűkül és más tartalommal telik meg attól függően milyen az ember értékrendje, mit keres a másikban. Meg mondjuk nálam a belső értékek fontosabbak mint a külső ha megtalálom valakiben azokat a tulajdonságokat amiket keresek akkor a külsejével együtt el tudom fogadni. Ha beleszeretek szépnek látom akkor is ha átlagos.
2013. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én megtanultam élni egyedül.
2013. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is arra pályázok mert a sok pofáraesést a szerelmi csalódásokat már nagyon kezdem unni.


Szerelem első látásra, megismered azt viszontlátásra...


A fenének se kell inkább legyek egyedül nyugodtabb az életem

2013. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!