Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kit kéne választanom? Hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit kéne választanom? Hülye helyzetbe hoztam magam!

Figyelt kérdés

Először is,légyszi ne ítélkezzetek,mert gondolom,ti is követtetk már el ilyen-olyan hibákat.

Egy hónapja megismertem egy srácot,randizgattunk és randizunk most is,de semmi nem történt köztünk,még csók sem.Minden randink alkalmával sétáltunk (még mielőtt valaki az anyagi dolgokkal jönne). Jól elvagyunk,de nincs meg a szikra,az a plusz részemről. Ő természetesen komoly kapcsolatot szeretne. Viszont kiderült róla,hogy néha (ő legalábbis ezt mondja,aztán ki tudja,hogy van) füvezik. És egy-két balhéját is elmesélte.

Ettől függetlenül nem ítélkezek,nem jó út ez,de mindennek meg van a miértje.

Nos,vele párhuzamban megsimerkedtem,szintén egy hónapja egy másik sráccal is,de vele sosem esett szó még randiról se nagyon. Amúgy mindkettőt neten ismertem meg. Szóval ez a másik srác,nem annyira kedves velem,csak párszor találkoztunk,kevésbé figyelmes,mint a másik,tehát ég és föld a két pasi. Viszont neki nincsenek balhéi. Ő is szeretne komolyat velem. Viszont ő tudja,hogy van még valaki akivel ismerkedek,de tudja azt is,hogy ott nekem nincs meg a plusz,ami kell a szerelemhez. Azt mondta,megvárja,míg eldöntöm ,mit akarok.

A kérdés az: válasszam a balhés,de nagyon kedves,figyelmes srácot és bízzak abban,hogy majd változik (nem agresszív meg semmi ilyesmi,és kérte tőlem,hogy segítsek neki leszokni a fűről is),vagy válasszam a kevésbé figyelmes,sokszor udvariatlan srácot,akinél viszont megvan a "szikra",de mi van,ha ő meg alap jellemvonásaiban nem tud változni?

Igazából az lenne az optimális,ha olyat találnék,aki nem kell,hogy változzon. Én megváltoztatni senkit nem akarok,mert én sem tudnék változni,de kompromisszumokat kell tudni kötni.

Mit tennétek? Vagy hagyjam mindkettő? Teljesen tanácstalan vagyok!

25N


2013. márc. 4. 12:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja, a másik sráccal is volt azóta randi,ez lemaradt!
2013. márc. 4. 12:18
 2/21 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadikat!
2013. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Randizz Velem! :D


Komolyra: Szerintem Neked a harmadik lesz a befutó, miután mindkét esetben vannak problémák.

De, ez csak az én véleményem.


Üdv.: 23/F

2013. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Persze,nyilván a saját érzelmeimet nézve fogok dönteni,csak érdekel,ki mit tenne ilyen helyzetben!
2013. márc. 4. 12:23
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz egyik mellett sem donteni, akkor egyik sem kell igazan.

Egy honapja talalkozgatsz 2 fiuval is, es ezalatt egyetlen csok sem volt, akkor mind a haromotoknak ideje uj randipartner utan nezni.

2013. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egy hónapja ismertem meg őket,nem egy hónapja randizgatunk. Amúgy én kértem mindkettőt,hogy ne siettessünk semmit.
2013. márc. 4. 12:33
 7/21 anonim ***** válasza:

Te ismered magadat, mi nem tudjuk milyen vagy

tehát melyik illik igazán Hozzád, ezt mi nem tudjuk

ez nem volt jó tanács, ne siettessél semmit, mert nem találkoztok, nem is fogod megismerni őket

gondolkozzál el melyik mellett mi szól, mi a negatív, majd ez alapján döntsél

ez csak tanács, viszont valakit v választasz v nem, mert nem fognak várni a végtelenségig N

2013. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem kértem,hogy oldjátok meg helyettem :).A véleményetek érdekel csupán. Nyilván nem vár senki a végtelenségig,de talán ez lenne a legjobb megoldás...Ha az egyik lelépne.
2013. márc. 4. 12:43
 9/21 anonim ***** válasza:

Dobd őket és randizz velem.

Most komolyan, mégis mit vársz? Hogy mi éljük le az életed?

Ennyi idősen már felnőttként kellene viselkedned.

2013. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Véleményket kértem,és írtam,hogy nem kioktatást,meg ítélkezést! Amúgy ettől függetlenül köszönöm mindenkinek kivétel nélkül aki válaszolt. Azt hiszem attól,hogy kialakult egy ilyen helyzet,még gondolkodhatok felnőtten,éretten. Mint mondtam,nyilván mindenki hibázhat.
2013. márc. 4. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!