Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmi háromszög? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög? Van egy haverom P. , akin keresztül megismertem T. t akivel egy buli után közel kerültünk egymáshoz.

Figyelt kérdés
De a dolog inkább csak a szexről szólt, majd egyszer arról is beszélt h barátnőt keres és én megfelelek minden elvárásának, ezután eltűnt. (bnője nincs) am ráírtam úgy csinált mintha semmi nem történt volna..Pár héttel később P. gyakrabban rám írt, randizni is elhívott, ő teljes más, érzem rajta h akar.. csak az a baj h a 3. randink után is csak T.re gondolok.. Adjak esélyt R.nek? vagy keressem fel T.t?
2013. márc. 4. 15:48
 1/5 ájszíjú ***** válasza:
100%
a*ma/2=T
2013. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:
Te jó isten :)
2013. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végig P-t és T-t emlegetsz.. ki a franc R?:D
2013. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 cm a 3szög beírható körének a sugara.
2013. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elírtam :D P.akart lenni :D
2013. márc. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!