Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak?

Figyelt kérdés
Hogyan csajozzak? Hogy nézzek ki? Milyen cuccot kellene viselnem h szép legyek?

2013. márc. 4. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
először is: nem szép, hanem helyes. És attól függ, kinek akarsz bejönni. Nem csak h and m-ből lehet jól öltözködni. És a korod is jól jönne.
2013. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy látom 0-ról indulsz. Hogy nézz ki? Jó vicc. Sokat nem lehet rajta módosítani. Legyél ápolt, igényes. Legyél okos, vicces.
2013. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 D'a ***** válasza:
100%

a fiúk nem "szépek" hanem helyesek... :) csajozni nem olyan nehéz ha picit is értesz a lányokhoz :) jó fej legyél nevettesd meg őket beszélgess velük.. ennyi :) kinézetről meg annyi, hogy hozd ki magadból a legtöbbet amit csak tudsz :)

ha küldesz képet akkor segíthetek mit változtass meg magadon vagy bármi. :)

17/L

2013. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
én azt tudom javasolni hogy nézz úgy ki mint a bred pitty, akkor a nők nagy százalékát megkaphatod.
2013. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

[link]


nézz ki így, tuti nem fogsz ilyen kérdéseket feltenni

2013. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
43%
eloszor is ne legyen hosszu hajad de ne is kopasz, olyan kozepkategoria es zselezd, csőnadrág, farmerkek szinu, cipoben a deihmanba azoka VTY ferfi cipok jol neznek ki csak nemtudom mi a neve, pulcsid es polod legyen szines es mintas, de ne olyan rikitos, nekem legalabb is ez a stilus jon be es szarintem sok mas lany is igyvan olyan 12~20kozottieknek.
2013. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
76%
boroddel foglalkozz, foleg a pattanasokal, atol h fiuvagy nem kel elhanyagolnod magad es a szemoldokodel is foglalkozz, hogy ne noljon meg mint egy tuja es ne erjen ossze.... legalab is nekem ez az elso par dolog amit egy fiuban meg nezek a lanyokal meg egyszeru, csak menj oda, szolitsd le kerdezgesd ker el a szamat szoval legy vele kedves es olelgesd hidd el bevalik
2013. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
alakulj hozzájuk ahogy kérik, lesd a kívánságukat mint egy kutya és belőled lesz a legelső palotapincsi.
2013. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
12 vook...szinte mindenkinek van már csaja az ozstályból
2013. márc. 4. 18:14
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Legyél bunkó,még csak véletlenül se kedves

Szrd le a véleményüket,illetve,h mit akarnak ők,a saját érdekeidet nézd szem elött.Légy vezető alkat,aki saját maga alá hajtja a gyengébbeket,és kb nyerő leszel minden csajnál.

2013. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!