Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nálatok mennyire válik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok mennyire válik be csajozásnál ha van egy "szárnysegéd" melletetek és mennyire megbizható az ilyen? Azért kérdem mert (folyt)

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem mert az egyik új évfolyamtársam megtetszett mikor megnéztük őt a korcsolya edzésén. A haverom se ismeri de megszerezte a telefonszámát mert van egy közös ismerősük. Azt mondta nekem hogy majd odaadja a számot nekem is csak előbb megpuhítja számomra a csajt....Ő az egyik legjobb barátom és egyben oszt társam is és még soha nem vesztünk össze csajon de ez most kivételesen elég gyanúsan hangzik. Kérdés: Lányok nektek milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban , mert szerintem aki elöbb mer az nyer alapon választotok ösztönösen ilyen helyzetben vagy tévedek?

2013. márc. 5. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell szárnysegéd.Megy egyedül is.De ha kéne akkor is olyan segítségét kérném akiben teljesen megbízok,és én tenném a dolgokat.Ő csak rásegítene.Azért szárnysegéd.

Nálatok felcserélődött a szerep...

2013. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
abszolút megbízok benne csak félek hogy most az ösztönei erősebbek , de most öszintén haverotok akiben megbíztok lenyomna egy ilyen dumát mit kéne reagálni rá?
2013. márc. 5. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem a haverod próbál lecsapni a lányra, szóval szedd össze magad.
2013. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jah azt kihagytam a sztoriból hogy egy másik lányért teker éppen
2013. márc. 5. 18:56
 5/7 anonim válasza:
Beszéj a csajjal és kérdezd meg , hogy mit érez irántad. Amúgy néha a legjobb haverom nekem is segít csajozni ált. be is válik de a te sztorid kicsit furi. Figyej a csávóra és próbálj elöbb beszélgetni vele meg elöbb randira hívni mint a haverod!!!!!
2013. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne az így jártam anyátokkal Brney Stinsonja legyen a csajozásra a példa. Az egy irreális karakter. Eredetileg egy nagyszájú balfasnak indult akinek nem jön össze senki csak a szája nagy mindig meg felvág mindenre. Miközben egy kocsit nem mer vezetni... ez megfordult amikor a nézőknek bejött Barney és sorra kapta a rajongói leveleket.

Átalakították a karakterét.


Attól függetlenül a valóságban tény hogy bejön a lányoknak a magabiztos fellépés, de a mese-mese mátka fárasztó időigényes és nem fizetődik ki többnyire.


Ha tetszik a lány menj oda hozzá szárnyasok nélkül és közeledj felé úgy ahogy jónak látod...

2013. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Egy Srác Asszem ***** válasza:

hát tényleg elég gyanúsan hangzin ez a " megpuhítja a csajt neked" ......... ez alatt mit ért pontosan??? XD

szerintem simán lecsapja a kezedről a csajt és cső :) kérd meg hogy ne puhítgasson semmit, Te szeretnéd felszedni a csajt és nem azt akarod hogy Ő csajozzon be neked :) ha megérti megérti, ha nem érti meg akkor csak át akart baszni és menny oda a lányhoz mielőtt összevesztek a haveroddal és ócsárolni kezd a lánynál, mert akkor esélytelen leszel :)

17/F

2013. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!