Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Be fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Be fogok nagyon égni és én nem akarom mert akkor nagyon nagyot égnék.. Többit lent olvasd el.

Figyelt kérdés
Én most megyek először discoba de már van egy olyan ismerősőm aki hozza a barátnőit és azok mind jól táncolnak.Mit csináljak ha pl: rám kever a csaj azt vágom hogy le fogdosom stb.De hogy kellene valahogy jól táncolnom??Videó vagy valami és kérlek ne hülyézetek le mert én még nem vágom még ezt.Ez amugy nem az én accountom de nem tudom a sajátomnak a jelszóját....

2013. márc. 5. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
add be a fing táncot!
2013. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Project-X című filmet, jobbat nem tudok javasolni.
2013. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kit érdekel az account...
2013. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tesómat mert igy őt égetem és őt sokan ismerik itt am köszi a Project xes filmet el is felejtettem!!
2013. márc. 5. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??

Mert amit itt leírtál...szerintem nem kell neked discoba menned.:D

2013. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

dehogy égeted nyugi már:D nem égetsz senkit.. mit stresszelsz mindenen?


egyébként meg nem tangózni kell megtanulni csak ugrálsz, mint a hülyegyerek azt kész.. azzal a lefogdosással meg óvatosan

2013. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom amugy a korom az már meg van csak kicsit izgulok mi lesz am tudom hogy vigyázni kell a tapival :D
2013. márc. 5. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:
randiguru egyet jobbra egyet balra ennyi ne akarj fejen pörögni ha rád kevernek öööö nah baszus nem tudom az ugy jön magától csipő mozgás de nem naon tudom mert mindig részeg vagyok agy be vagyok állva
2013. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hehe :D majd meglátom bizti jól sikerül de én se leszek magamnál már érzem am köszi a választ :D
2013. márc. 5. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:
azért a piával vigyázz maradj azért józan mert attól bénább nincs mint ha egy részeg foszer ugrál jobbra balra és azt se tudja milyen rendezvényen van
2013. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!