Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 éves fiú és 23 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú és 23 éves lány között párkapcsolat. Lányok, ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Egyelőre még 18 éves vagyok, és fiú (az nem csak egyelőre :)),két hónap múlva töltöm a 19-et. A szívem választottja pedig egy 23 éves, gyönyörű egyetemista lány. (Én most fogok érettségizni). Közös haverok/barátok által ismerkedtünk meg,akik kb. felajánlották neki, hogy majd én segítek készülni a nyelvvizsgájára. Apám olasz, így anyanyelvi szinten beszélem az olasz nyelvet is. Szóval elvállaltam, hogy átnézem VELE kicsit a nyelvtant, meg beszélgetünk gyakorlásképpen. Neki is ültünk a dolognak...nekem már akkor megtetszett Ő, és úgy éreztem, ez kölcsönös. Pár "nyelvóra" után elhívtam randizni, el is jött. Ott aztán jött a hidegzuhany. Számára eddig nem volt egyértelmű az életkorom, mivel egyetemista társaság mutatott be minket egymásnak, azt hitte, én is korukbeli vagyok. Iszonyú szar érzés volt, mikor felállt, és közölte, hogy ne haragudjak, de neki most gondolkodnia kell. Aztán még aznap este küldött egy sms-t, amiben bocsánatot kért a viselkedéséért. De kettőnkről továbbra sem esett szó. Ez két napja történt. Várjak még, hagyjam gondolkodni, vagy keressem fel? Ha akkor tetszettem neki, mikor idősebbnek gondolt, akkor most mi a baja? Hisz láthatta, hogy normálisan viselkedtem eddig is. Az meg, hogy mikor születtem, csak egy dátum. Vagy nem?
2013. márc. 7. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát vaószínűleg én is hasonlóképpen viselkedtem volna,eszembe nem jutna egy 18 évessel kezdeni(én is pont 23 vagyok) de ha normális vagy és tetszel is neki akkor az nyilván megnehezíti a helyzetet.

Én még várnék kicsit a helyedben

2013. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem csak egy dátom, mert neki van +5 év élettapasztalata, ami annyira nem is kevés. Láttam már ilyen felállást, de ott a lány nagyon komolytalan volt (animékat néz ennyi idősen..)


Hogy mit dönt szerintem lutri, én úgy állnék hozzá, hogy megmondom neki: "Te nekem nagyon komolyan tetszel, szeretném, hogy a barátnőm legyél a korkülönbség ellenére" és felkészülnék a legrosszabbra.


Ne sz@rj be az a lényeg.

2013. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Várni? Mégis mire? Ne viccelj...
2013. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit még gondolkodni és egy-két nap múlva írj neki, vagy hívd fel és mondd el neki, hogy részedről semmi sem változott de megérted, hogy neki gondolkodnia kellett ezen egy kicsit és te szeretnéd ha adna még egy esélyt a dolognak, sokat nem veszíthetsz, legfeljebb azt mondja, hogy nem szeretne fiatalabb sráccal kezdeni, ami valahol érthető, de ez mindenképpen az Ő döntése.
2013. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hagyd gondolkodni. Nekem sosem a kor számít, de ő nyilván nem került még ilyen helyzetbe. 28 N
2013. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2013. márc. 7. 10:05
 7/13 anonim ***** válasza:
De igen ilyen helyzetben a kor számít, talán 30 felett már nem, de itt igen!
2013. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jobb ha elhiszel nekem: abból soha semmi jó nem jön ki ha egy nő elkezd agyalni. Mond meg neki h mit akarsz. Ennyi.
2013. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:)
2013. márc. 7. 11:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Kit érdekel az életkorod :D Jól mondták a nőket nem szabad hagyni agyalni. Annak nem lesz jó vége.
2013. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!