Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác aki nagyon belém van zúgva, nem mellékes hogy az osztálytársam, és engem nagyon zavar ez a tény.

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Van egy srác aki nagyon belém van zúgva, nem mellékes hogy az osztálytársam, és engem nagyon zavar ez a tény....De igazából nem is tudom, mert lehet hogy egy kicsit nekem is tetszik... segítség minden megoldást várok!

14/L


2009. szept. 13. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy nem akarsz tőle semmit. De döntsd el hogy akkor most tetszik vagy nem.
2009. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát, egyik barátnőm járt vele régebben(aki nem osztálytársam), és nagyon jó fej meg minden, kedvelem, de nem tudom igazából hogy szeretem-e.
2009. szept. 13. 13:43
 3/16 anonim válasza:
100%

Szia! Az osztálytárs ügy mindig nagyon kényes. Gondold el ha szakítanátok, de mindegy hiszen még nem is jártok:). Szerintem beszéld meg vele, hiszen a legjobb ha megtudod a szándékait. Kicsit tetszik? Mit értesz ez alatt? Ha tetszik akkor menj oda hozzá, és mond el neki. Ha kölcsönös a szimpátia, akkor még jól is elsülhet. Remélem segítettem.

Üdv, Wiskas

2009. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt, hogy jó fej, de a barátnőmmel szakítottak, mert a srác már nem figyelt rá...., de én kedvelem, de nem tudom hogy járnék-e vele, mert az osztálytársak nagyon zavarnak. És ez befolyásol minden döntésben. HELP!
2009. szept. 13. 15:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez velem is így volt/van, csak már nem vagyunk oszt. társak. Én zúgtam a lányba, de őt nem igazán érdeklem, csak jóban vagyunk. Szerintem gondold át, találkozgassatok, lehet, hogy megkedveled! Akkor meg miért ne. Ha bizonytalan vagy, bármi lehet még.
2009. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Először döntsd el hogy mit szeretnél...


Ha sikerült akkor lépj vagy kérdezd meg újra túl!

Sok választásod nincs...



- joe

2009. szept. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Van erre egy ötletem!


Ha az osztálytársak zavarnak akkor ne az osztálytársak elött beszéljetek..


Találkozzatok iskolán kívül és ott ismerkedjetek!

Az iskolában meg tegyetek úgy mintha nem lenne köztetek semmi!


Például megkérdezheted hogy nincs e kedve áthívni téged tanulni együtt könnyebben megy a házi aztán meg dvdzni és pizzázni ;)



- joe

2009. szept. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Még valami a sráccal beszéld meg a dolgokat, és ne a barátnőkkel mert nincs rosszabb mint egy kotneles vagy esetleg féltékeny barátnő aki minent kipletykál!!


Csak ketten beszéljetek a sráccal, nyilván akar tőled valamit hiszen azt írtad hogy szerelmes!

Beszéljétek meg hogy az osztály miatt senkinek nem lenne jó ha az iskolában járnátok de iskolán kívül semmi kifogásod ellene ha járni akar veled!!Közöld vele azt is hogy elvárod tüle is hogy ne fecsegje ezt ki egy haverjának se mert amint elmondja valakinek azzal eljátszotta a bizalmadat!!

Nyilván előbb utóbb úgyis kiderül a dolog de akkor már elég erős lesz a kapcsolatotok hogy kibirja, aztán majd megszokják mások is!!

Szülöket is avasd be hogy ez titkos és nem szeretnéd ha kifecsegnék a dolgot! Nyugi érteni fogják!


- joe

2009. szept. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de azt már próbáltunk hogy sulin kívül, az áthívás meg nem megy..., én viszonylag jó tanuló vok, ő meg 2es.
2009. szept. 14. 17:55
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor talán korrepetálhatnád :)


Mond neki hogy te szeretnéd ha ő is jobb tanuló lenne!!


Azt még a szüleid is támogatni fogják!!



- joe

2009. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!