Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan társkereső ahol nem a pénz fizetés a lényeg, hogy kamu regisztrációkat nézegess?

Figyelt kérdés
Tudnátok valóban normális társkereső oldalakat ajánlani?
2013. márc. 8. 05:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi lennék van e egyáltalán olyan.
2013. márc. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fospuska ***** válasza:
lovebox.hu
2013. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
randik.hu, egy fillért nem kell fizetni semmiért
2013. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen csak nem a neten. Társasági életnek hívják, és valódi kontaktust igényel, nem pedig monitorok mögé bújva írogatást.
2013. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

09:35


valóban? akkor miért vagy állandó előfizető mindegyiken? ;)

2013. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy 2 éves párkapcsolatom ment tönkre mert megcsaltak. Olyan szinten szét vagyo kzuhanva hogy ülök a szobában egész nap..nem részletezem. Ismerkedni szeretnék, köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 8. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem ha még nem lábaltál ki az előzőből ne keress másikat,az nem lesz vigasz..

egyébként a legtöbb csalis,mert sok minden ingyenes,aztán például nem mindenki képét lehet megnézni vagy csak kicsiben.

de pl a találka egész jó,azt hiszem minden ingyenes

2013. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szívküldit ajánlom saját tapasztalat alapján, ott vannak normálisak fent (női szemmel), egy éves kapcsolatom volt onnan, és egy új barátot is találtam. Ha viszont nem rég voltál túl egy ilyen megrázkódtatáson, nem ajánlom, hogy rögtön ismerkedj, inkább hagyd, hogy leülepedjen benned a dolog, mert lehet hogy olyasvalakivel találkozol, aki ki fog használni! Még nem vagy tökéletes lelkiállapotban a párkereséshez, esetleg foglald el magad egy új hobbival, járj társaságba, és ismerkedj úgy, sok szerencsét!
2013. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves előző. Nagyon el vagyok keseredve, mert én csak szeretni szeretnék és azt hogy ezt megfelelőképpen értékeljék is. :(
2013. márc. 16. 18:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2013. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!