Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik nekem egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy srác és egyszerűen nem tudom kezelni a helyzetet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok, már azért van bőven tapasztalatom a fiúk terén, de most van egy srác akitől totál remegni kezdek, ha meglátom. Közös barátok révén ismertem meg, de nem igazán a szűk baráti körömhöz tartozik. Ha találkozunk szörnyen zavarban leszek, megáll bennem a vér és egyszerűen nem értem miért. Tiniként se voltam ilyen soha ezért nem értem ezt a helyzetet és saját magam se! Ráadásul fiatalabb nálam, nem tudom miért lettem tőle ilyen beszari. A barátaimnak elmondtam, hogy bejön nekem valószínűleg hozzá is eljutott. Érzem is rajta mintha tudná ezt, mert ő is zavarban van egy kicsit, de nem tudok rá figyelni, mert azzal vagyok elfoglalva, hogy a saját zavaromat legyőzzem ami persze nem megy és úgy érzem, hogy egyre nagyobb hülyét csinálok magamból. :(


Mi történt velem, miért hibbantam meg ennyire???



2013. márc. 8. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
háát.. talán első látásra szerelem, vagy nem is tudom. mindenesetre, ha nem is szerelem, de könnyedén az lehet, mivel a leírtak alapján nagyon bejön neked. soha nem tudhatod mikor talál rád az igazi. lehet most jött el. :)
2013. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak így, hogy totál be vagyok rezelve hogyan fenébe tudnám megközelíteni? Olyan reménytelennek érzem a helyzetet. :( Ráadásul, ha nagyon erőlködöm, hogy legyőzzem a zavaromat sokszor kicsit flegmába váltok át. :( Szánalmasnak érzem magam, hogy ennyi idősen ilyen lettem. :(
2013. márc. 8. 23:56
 3/9 Albert0111 válasza:
Az, hogy flegmába váltasz az rossz tulajdonság. Tudom, mert én is ilyen vagyok. Szerintem egy egyszerű, régi és bevált módszert szeretnék a figyelmedbe ajánlani. Írj egy levelet, add át neki te maga és addig állj ott, míg el nem olvassa. Írd le mindenképpen, hogy tetszik és magyarázd el neki, hogy ha zavarban vagy akkor flegmába válthatsz és kérj bocsánatot az esetleges flegmaság miatt. :)
2013. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy én vagyok az :D Hova valósi vagy? Amúgy ilyen esetben csak az a helyes döntés hogy odamész akármenyire is nedves már a bugyid és azt mondod neki hogy őrülten vonzódol hozzá és nagyon szeretnél vele találkozni. kettesben valahol ha tényleg ő vagy én vagyok vagy ő az aki kel neked :D akkor ne hezitálj mert megteszi helyetted más ha valaki nagyon tetszik akkor lépni kel és bátornak kel lenni miután szóba elegyedtek(ünk) :D Akkor utánna mindjárt megnyugszol én is voltam igy hogy egy lány előtt egyszerüen rettenetesen zavarba jöttem de csak ő előtte nem értettem miért és nem tudttam magam kontrolálni de attól hogy valaki bejön az még nem biztos hogy életen át jó választás lenne. menj oda vagy gyere ide és mond meg őszintén mit érzel ez mindig is nyerő lesz mindenkinek mig világ a világ az őszinteség a legjobb!!! :) üdv 27 F
2013. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Biztos nem te vagy, mert a kiválasztottam fiatalabb pár évvel. Azért nagyon köszi a tanácsokat, jókat írtál. :) persze az más kérdés, hogy mikor tudnám ezt megmondani neki. Mindig csak nagy társaságban találkozunk.
2013. márc. 10. 20:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy ha esetleg megmondanád neki ezt őszintén, lehet, hogy csak kihasznaáklna. :(
2013. márc. 10. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig lehet hogy én vagyok 27 vagyok de fiatalabnak nézek ki ;) De neked kel eldöntened hogy most mit akarsz légy határozott , legyen tartásod és ha akarsz valamit azért tenned kel a lehetőség mindig előttünk van kérdés az hogy élünk e vele.. :)) lehet hogy zavarban vagy de gondolj arra akármennyire is zavarban vagy mi férfiak mégjobban zavarban leszünk bíztos vagyok benne hogy csinos nő lehetsz. és akárki is az a szerencsés ember ha nem is látod rajta mert zavarban vagy .. de ő mégjobban zavarban lesz .:) menj oda ne foglakoz azzal a sok sallangal aki körülötte van hívd félre és beszélj vele vagy írd le egy papírra minden gondoltaod és add oda neki de csak finoman arany középut hozzáálással mert nehogy a félelmed igazolódjon én ezt tenném ha kel valaki akkor tenned kel érte és könnyü mondani de bátornak kel lenni sok sikert kedves kérdező:) kis fosos ! :D :D
2013. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ! :)
2013. márc. 10. 20:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Ment is a zöld kezecske:)
2013. márc. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!