Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van olyan sok magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok magas vagy nagy darab, testes lány manapság, más alacsony fiút is zavar ez a csajozásban?

Figyelt kérdés
Alig van már lány, aki kisebb lenne tőlem és akit leszólíthatnék. Bár tudom, hogy néhány lánynak bejöttem mrá, aranyosnak, cukinak tartanak, de így olyan zavaró, olyan kicsinek és kevésnek érzem magam a nagyobb csajokkal szemben, talán ezért is vagyok sikertelen és ezért vagyok jobb az alacsonyabb csajoknál, bár ott sem mindnekinél, mert manapság már lassan alapkövetlemény, hogy egy fiú legyen 180cm vagy mi a szösz.
2013. márc. 10. 01:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Ezért jó a társkereső, ott magasságra lehet szűrni.:)

Vagy menj olyan helyre, ahol sok lány van, és akkor ott is tudsz kisebbeket választani.

Pl. nálunk baletton sok a 160 cm-nél kisebb nő.

2013. márc. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
én 160 centimmel csak nézem a magas nő társaim és fölfedeztem a 160-175 közötti férfiak tényleg szomorkásabbak a magasságuk miatt de nálunk suliba a pici lányokat szeretik :D Minket h mondjam szeretnek fölrakni a szekrényre meg a nagy asztalokra amihez csak a fejünk ér :D A magas lányok inkább kecsesek hosszú lábakkal csak ahogy nézem ők meg pont nagy arányban pár nélkül vannak mint az alacsony fiúk... Miért nem lehet méretfüggetlenül is szeretni a másika :/
2013. márc. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

a lányok sem tehetnek a magasságukról. :D és az elég természetes dolog, hogy a nőknek általában (!) az olyan férfi vonzó, aki nagyobb náluk. erős, nagy, biztonságban érzem magam mellette, hozzá tudok bújni, át tudom ölelni anélkül, hogy olyan "összetöröm a kis testét" érzésem lenne. pedig nem vagyok egy buldózer alkatú. :DD

van egy rakás alacsony lány, őket valószínűleg nem zavarja, hogy te sem vagy magas. szerintem próbálkozz inkább náluk.

én 178 cm vagyok, és igen, képes vagyok még olyan cipőt is felhúzni, aminek van sarka, mert abban nem fáj a lábam a lapostalpúakkal ellentétben. és olyan furának érzem, ha lefelé kell néznem egy fiúra, el sem tudom képzelni, hogy ha így vagyunk, akkor ő férfiként tetsszen. a barátom 195 cm, vele olyan jól érzem magam, bár nálunk a családban mindenki magas: apukám, nagybátyáim, unokatesóim, szóval nekem ez a "természetes", és nem is érzem magunkat óriásnak igazából. furcsa is volt, ahogy írtad, hogy "alapkövetlemény, hogy egy fiú legyen 180cm vagy mi a szösz" mintha a 180 cm, az olyan hű, de magas lenne. :D

2013. márc. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Sok van?

Egész nap jövök megyek a városban, de nem látok túl sok magas lányt. (Jegyzem meg ez keményen rombolja a város esztétikai élményét.)

És mi az, hogy 'nagy darab'?:D


De félre értés ne essék, nem kötekszem. Csak magam nem osztom a véleményed, lehet, csak rossz helyekre jársz...

2013. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
192 centimmel se találok csajt magamnak. De ne add fel valakinek a kis pasik jönnek be. 18f
2013. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
#13 TELJESEN IGAZAD VAN. nekem is magas családom van, és én így nőttem fel, hogy nekem ez a "normális". persze látom az utcán, meg bárhol, hogy vannak alacsonyak is, de engem nem izgat. a magas lányok szépek, és nem kell csak azért fikázni őket, mert te alacsony vagy. peace
2013. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
szívtad köcsög
2014. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!