Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek adja meg egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek adja meg egy lány a számát, ha utána nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Múltkor egy buliban összemelegedtem egy lánnyal, táncoltunk, smároltunk, elvoltunk. Aztán idő előtt lelépett barátnőjével, de a számát azért elkértem, és megadta. Kövi nap rácsörögtem, mert el akartam hívni egy talira, nem vette fel. Írtam erről egy sms-t rákövetkező nap, zéró válasz. Nyilván nem kíván velem foglalkozni, de akkor minek adja meg a számát?

(A száma tuti jó, ő írta bele a telóba, még ott rácsörögtem, hogy stimmel-e. Volt már eset, hogy kaptam a randomgenerált telószámat :D )


2013. márc. 10. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért,hogy te jelentkez :)
2013. márc. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És miért csak egyszer hívtad?

Ha 21-szer történt volna ez meg, akkor gondolhatnád, hogy (most) nem akar Veled foglalkozni. Amúgy mennyire erőszakosan kérted a számát? Ha "idő előtt" lelépett, akkor sanszos, hogy előled menekült. Hogy alakult akkor az, hogy elkérd a számát?

2013. márc. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lehet közben meggondolta magát

ha sms-re nem írt, csak ez lehet N

2013. márc. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá hogy gyakran hiába adják meg a számukat, lehet hogy nem mernek lepattintani vagy csak megadják hogy gyorsan elintézzék a dolgot és ne kérdezgesd azt hogy "miért nem?"
2013. márc. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Smárol veled, de aztán hirtelen nem elérhető? Nem tudom ez nekem furcsa... :D
2013. márc. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert aznap akart dugni félrészegen,nem másnap józanul.
2013. márc. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt kérdezném, miért kéri e a fiú a számom, ha utána nem hív fel? Sokszor előfordult már velem. Szerintem ez ugyanaz, csak fordítva. Másnap józanul már nem érdekelted. Én nem keresném többet a helyedben.
2013. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat.

2. válaszoló: Erőszakosan nem kérek telefonszámot. :) Odaadtam a telómat, megkérdeztem megkaphatom-e a számát, beírta, visszaadta, többit leírtam.

1 hívás ill. SMS bőven elég, ha nem jön semmi válasz, akkor meg minek zaklassam? Ha arra sem fárad, hogy leírja "Bocs, nem szeretnék találkozni veled" akkor így járt.

4. válaszoló: Valószínűleg pontosan ez történt :D

2013. márc. 10. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!