Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy a lany akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RoB* kérdése:

Mit tegyek hogy a lany akit szeretek ne csak baratkent tekintsen ram?

Figyelt kérdés
Van 1 lany akivel nagyon joban vagyok de o csak baratkent nez ram! Elmond sok dolgot de...van 1 fiu akit o szeret de az a fiu nem szereti ot es o ezt nem erti meg! Mit tegyek hogy belemszeressen

2013. márc. 10. 13:54
 1/9 anonim válasza:
Szerintem ne legyél nyomulós...azt nem szeretjük mi lányok! Csak éreztesd vele,hogy szereted apró dolgokkal. Egy idő után leesik neki, hogy a srác nem szereti.De légy türelmes!Várnod kell vele,aztán ha érzi,hogy te mindig ott vagy mellette és számíthat rád, akkor lehet,hogy belédszeret, de ha nem jössz be neki, akkor azt is el kell fogadnod!
2013. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ.. Pl. tényleg szereti azt a fiut? ha igen a válasz akkor is kiszerethet belőle. Beszélgess vele minél többet és a beszédstílusábol vagy testhelyzetéből kiolvashatod mi az ábra. Sok sikert hozzá
2013. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kis valtozas van mert megmondtam neki hogy tetszik es hogy szeretem de o csak anyit mondott hogy "bocs de most mast szeretek" de azert meg baratok maradtunk (szerencsere) de a masik fiu meg mindig nem szereti es o ezt nem veszi eszre :( Nem ertem miert nem veszi eszre hogy en szeretem! :( Koszonom a valaszokat! :)
2013. márc. 11. 08:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Amugy nem tudom az hogy a suliban ot nezem folyton es szerelmes dalokat halgatok az is annak a jele hogy nagyon belezugtam? :D Maskor nem voltam enyire...mondhatni romantikus :D de most valahogy igy erzek van valami ellenszer a pian kivul? :) En csak sajnalni tudom ot mert... az akit o szeret az soha nem fog vele jarni en meg anyira szeretnem de o nem... eleg nagy kicseszes :(
2013. márc. 11. 08:43
 5/9 anonim válasza:
Igen elég valószínű, hogy szerelmes vagy:) De az érzéseken nem lehet változtatni! Más érzésein meg főleg nem! Próbálkozhatsz, hogy még jobban odafigyelsz rá meg minden.. de nem tudod garantálni, hogy máshogy nézzen rád.. csak ha esetleg érez vmit irántad.. de lehet annyira odavan a másik fiúért, hogy magának se valja be.. és miből gondolod, hgy az a másik fiú sose fog a lány iránt érezni?
2013. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Jaa és, hogy reagált mikor mondtad neki, hogy szereted? Furcsán nézett? Vagy zavarban volt? Mert ez is számít, hogy jól esett e neki amit mondtál vagy eleve tudta.. vagy zavarta e..
2013. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves "Emy"


1 onnan tudom hogy az a bizonyos fiu nem fogja szeretni a lanyt hogy nekem megmondta h nem az esete csak nem akarja megmondani a lanynak (vagyis kihasznalja)

2 amikor megmondtam egesz higadt volt nem zavarta csak anyit mondott hogy "sajnalom de jelenleg mast szeretek"


Nem tudom hogy ebbol jot-e vagy rosszat kovetkeztessek,remelem ha majd rajon hogy a masik fiu csak kihasznalja akkor nekem lesz 1 kis eselyem :)

2013. márc. 11. 16:27
 8/9 anonim válasza:
Valamikor csak észreveszi:D Legyél kitartó, de ne nyomulj rá. Sok szerencsét:)
2013. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2013. márc. 13. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!