Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mással flörtöl az orrom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással flörtöl az orrom előtt? Csinálnak ilyet pasik direkt "taktikázásből"? Vagy már más tetszik neki?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám aki nagyon elkezdett flörtölni velem mikor kezdtem a munkahelyemen kb egy éve. De nem lett az egészből semmi, mert párkapcsolatban élek. Nem is nagyon flörtöltem vissza. Egy ideje már csak így mosolyog rám, igaz azt már jó messziről is. Viszont nemrég jött egy új lány. kétszer is közvetlenül az orrom előtt flörtölt vele. Valahogy vele is kedves, mosolyog rá stb, és bár nem volt köztünk semmi soha, mégis rettenetesen rosszul esik ezt látni. Én szebb vagyok ennél a lánynál (igaz, vonzónak mondható ő is), de ugye kapcsolatban élek. Vajon valóban tetszik neki ez a másik csaj, vagy csak azért csinálja hogy felidegesítsem magam rajta? Taktikáznak ezzel pasik? Vagy csak nők szoktak ilyen alattomosak lenni? :D Ez azt jelenti hogy már nem érdeklem?

2013. márc. 10. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
miért érdekel, hogy akar-e (még) tőled valamit, ha van pasid?
2013. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért mert nem minden fekete meg fehér. Nem akarom megcsalni a pasimat, de attól még érdekelhet hogy mit gondol ez a másik.
2013. márc. 10. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
azzal flörtöl, akivel szeretne, nem is értem, te hogy jössz a képbe. Ez azt jelenti, hogy le vagy ejtve, van másik :)
2013. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úgy hogy amíg ki nem derult hogy van valakim, nyomult rám mint az állat. Mit nem értesz ezen?
2013. márc. 10. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
"Megnyugodhatsz", van, aki így taktikázik, és mint példád is mutatja, működhet a dolog, hisz ezen kattog az agyad, külön erőbefektetése nélkül is "puhulsz". Persze, nem biztos, hogy a kollégád is erre játszik, lehet egyszerűen úgy volt vele, hogy nálad felesleges tovább próbálkoznia, és továbbállt (azért valljuk be, egy év és semmiféle pozitív visszajelzés után ökör lenne, ha folytatná), netán az új kollegina fogta meg valamivel - ne feledd, a szépség megítélése szubjektív, és bizonyos határok felett nem is az számít...
2013. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!