Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb nőkkel szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőkkel szeretnék ismerkedni. Valaki segìtene hogy hol lehet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 12:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Baj van a szovegertessel?


Nem jelentettem ki,hogy a pasik rosszabbak lennenek a szexben.Nem altalanositottam.

Leirtam,hogy ilyen alapon en is kijelenthetnem,hogy a legtobb pasi bena a szexben,mert rengeteg toketlennel voltam mar.

Megsem veszek egy kalap.ala mindenkit.


Nem nemtol fugg,hogy ki milyen a szexben.Ez inkabb szemelyfuggo.


De latom,nem nagyon nezel ki a sajat fejedbol,csak probalsz lenezni masokat.


Es abba nem gondoltal bele,hogy te sem biztos,hogy akkora lepedoakrobata vagy,mint azt gondolod?

2013. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Es latom a logikus gondolkodas neked sem nagyon megy.
2013. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy működik,hogy amikor 17 vagy ábrándozol a 30 éves nőkről. Amikor 27 vagy ábrándozol a 40 éves nőkről. Amikor eléred a 35 éves kort ábrándozol a 17 éves nőkről:)
2013. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

igen miss logika, te az összes nővel is szexeltél már, hogy jobban tudod nálam a dolgokat.

nem érdekelsz.

2013. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem,nem szexeltem az osszessel.

De nem is jelentem ki,hogy az egyik nem kepviseloi jobbak a szeretok lennenek a masikenal.


De nem tudom,hogy mi alapjan jelented ki,hogy a pasik jobbak mint a nok,hacsak nem szexeltel pasikkal is.

Vagy csak a hasadra csaptal,es eldontotted,hogy jobbak a szexben a pasik,ugy,hogy meg nem volt dolgod egy pasival sem?

Akkor mi alapjan allitod ezt?


Nagyon korlatolt ember vagy,aki a sajat fejebol sem lat ki.

Talalkoztal par csunya nenivel,akik rossz elmenyeket okoztak,es masokon akarod levezetni a frusztraciodat?

Ja,hogy ez a helyzet.Oke.


Az ertelmi szintedre inkabb nem ternek ki,mert minosited te sajat magadat a szavaiddal.

2013. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
vicces, amikor a hülyék fölényeskednek...
2013. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Mi alapjan allitod,hogy hulye vagyok?

Baromsagokat hordasz ossze,probalsz lenezni mindenkit,es en vagyok a folenyes.

Nagyon rohejes es szanalmas vagy.

2013. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!