Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, magyar=>magyar fordítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lord_Voldemort kérdése:

Lányok, magyar=>magyar fordításban ez mit takar?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Adott egy lány, Őt múlt héten elhívtam moziba, de igen/nem helyett csak annyit mondott, hogy "_Még nem tudom." Ma ismételten rákérdeztem, és az mondta, hogy nem szeretné, ha e miatt menne tönkre a barátságunk (amúgy helytálló, valóban jóban vagyunk). Kérdésem, hogy

a) ez pontosan mit is jelent?

b) ha friendzone, van még érdemi remény?

c) ha van, akkor hogyan volna célszerű a helyzetet menteni?


A segítő szándékú válaszokat előre is köszönöm.



2013. márc. 12. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
annyit jelent, hogy nem akar tőled semmit, ehhez nem kell lánynak lenni, hogy megértsd
2013. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Randit nem akar,de barátságot igen.
2013. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar többet mint barátság. Ezért mondta ezt. Nem akart azzal megbántani hogy bocs de nagyon nem jössz be de bartként szeretlek. Fogadd el hogy nem akar többet, ne eröltesd. találsz majd mást.
2013. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Há' rondá vagy dezsvírem ennyi ván csák.
2013. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyarán nem jössz be neki, és nem is akar többet.
2013. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A "még nem tudom" az egy "talán" a talán pedig azt jelenti hogy "nem".

A nem szeretné hogy e miatt...balblabla

Nem szeretné az arcodba mondani, hogy nem tart jó pasinak, mert megbántana, pedig nem szeretne megbántani.


nem tudom mit tehetnél. Az amit eddig ismert belőled nem elég ahhoz hogy megszerezd. Hiába vagytok jóban nem tart jó partinak. Neked is van biztos olyan lány az ismeretségedben aki úgy különösebben nem mozgat meg. Ott van, ha lehet nem nagyon szólsz hozzá mert nem is nagyon tudsz neki mit mondani.

2013. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Friendzone level1
2013. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban tesó!
2013. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!