Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kimutattam, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimutattam, hogy tetszik nekem szerintetek ez rendes reakció?

Figyelt kérdés
Mosolyog rám, kedves velem és észre vettem, hogy figyel. Szerintetek félénk? Pedig elég idős, hogy már lépjen, ha bejövök neki. Mit gondoltok? Nem tetszem neki? 17L
2013. márc. 13. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
biztosan nyuszi a drága és azt várja h majd te kezdeményezel:D
2013. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan hogy mutattad ki?
2013. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hozzá értem, mosolyogtam rá, beszélgettem vele sokszor ilyenek :)
2013. márc. 13. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
elvileg elég kéne hogy legyen...kerested a társaságát te is, kezdeményeztél beszélgetéseket?
2013. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen. Időnkhöz mérten. Azért volt olyan is, hogy ő keresett fel. 2 évvel idősebb és ezért is gondolom, ha tetszem neki akkor félénk lehet. Mert ebben a korban már csak kezdeményeznek a pasik. Vagy nem tetszem neki? Akkor miért figyel? És ha szemez is akkor sem veszi le rólam a tekintetét.
2013. márc. 13. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor vagy nem jössz be neki vagy félénk...az hogy néz még nem feltétlenül jelenti azt hogy bejössz neki.Én is sok embert megnézek a folyosón mégse jön be mindegyik.
2013. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor honnan tudhatom, hogy kölcsönös a szimpátia? Mert ha tudnám talán elhívnám... De így félek belekezdeni. Főleg, hogy ő az idősebb.
2013. márc. 13. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp hívd el randira! Semmit nem veszíthetsz. Ha igent mond, örülhetsz, ha nemet, legalább nem reménykedsz és továbbléphetsz.
2013. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!