Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha megtudnátok idővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megtudnátok idővel, hogy utálom a csecsemőket azonnal szakítanátok velem?

Figyelt kérdés
Tényleg nem szeretem a csecsemőket. Idegesítőek.
2013. márc. 14. 06:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom nem lehetsz valami érett sem korban sem szellemileg sem pedig érzelmileg.Minden lány szereti a babákat ez alap törevény és még ha te nem is próbálj meg úgy tenni mintha te is szeretnéd őket. Ha mégis a 20-as éveid felénél jársz vagy még előrébb akkor keress olyan lányt akinél ez nem feltétel.sok sikert!
2013. márc. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
lol, ez sajnos így van :(
2013. márc. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Aki a gyerekeket nem szereti az......kapja be :D
2013. márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Találhatsz simán olyan lányt aki úgyanígy gondolja. Mi sem szeretnénk gyereket a párommal, ez olyan felszabadító érzés:D
2013. márc. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Én nem utálom őket,de én tuti,hogy nem akarok gyereket,mert engem bekorlátozna nem kell nekem gyerek,nem is foglalkoznék vele,annak meg semmi értelme,hogy két céges utazás között veszekedjek az asszonnyal,éppen ezért nagyon feleséget se akarok.

Olyan 20 évig tuti nem akarok gyereket,addig csak élni élni meg karrier.


Ez tényleg ennyire gáz csajok?Nehezen fogok magamnak partnert találni ezért?


25Ffi

2013. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
5-öske. Téged már nem lehet jobban bekorlátozni idd el.
2013. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
*hidd
2013. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem, mert én is utálom őket :D Pacsit! :)

21L

2013. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Én meg az öregasszonyokat utálom! Azok ezerszer idegesítőbbek mint egy gyerek!
2013. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%
attól függ, hány éves vagy. ha 20 alatt, még simán "kinőheted", nagyon sok fiatal kikészül a gyerekvállalás gondolatától. ne paráztasd magad ezen egyelőre, valószínűleg úgyis változik majd a véleményed.
2013. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!