Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a fiú odalép a randi végén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú odalép a randi végén és meg akar csókolni, hogyan kell viszonoznom majd a csókot?

Figyelt kérdés
Még soha sem csókolóztam, nem tudom mit tegyek ha elkezd megcsókolni.
2013. márc. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
add át magad az érzésnek és ne görcsölj emiatt mert akkor elb@szod
2013. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát csókolózz vele, már ha tetszik az illető.
2013. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jol tokon kell rgni.
2013. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne görcsölj rá, nekem is nem rég volt az első, elég hirtelenül jött, de ráéreztem hogy mit kell tennem :)
2013. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csináld azt ami jön magától.


én fiú vagyok, de én is eléggé fostam mi lesz az első csóknál, aztán egyszer voltam buliba ahol volt egy lány akivel forrt a levegő, aztán odajött, kicsit táncoltunk, majd lesmárolt. Hozzáteszem ha pucéran ott áll előttem és a farkamat fogdossa, akkor sem biztos hogy meg mertem volna csókolni. Aztán végülis megtörtént, de 4-5mp alatt belejöttem és felvettük egymás ritmusát, olyan fél percig kicsit nyálas voltam, de utána már az rendbe jött. És aszittem rossz leszek, de többször is csókolóztunk és a végén már én másztam a szájára. Nagyon jó volt ez az este. Szóval csak annyi hogy ne fossál!!!

2013. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!