Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gondolja komolyan, hogy az a csaj kell neki?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, nagyjából másfél éve szerelmes vagyok belé, mióta ismerem, még akkoriban volt is olyan, hogy csókolóztunk párszor, de akkor nem alakult ki belőle komolyabb dolog, egyikőnk se vette komolyan...

De annyira összeillenénk!

Csak most van egy kis baj... megismert pár hónapja egy lányt, akkor egyszer-kétszer smároltak, aztán a csaj összejött egy másik sráccal. Nem rég elmesélte ez a srác,hogy azért az elmúlt pár hónapban is sokszor beszéltek, meg milyen jól elvannak... kicsit rosszul esett már ez is, de aztán a hét elején mesélte, hogy találkozott azzal a csajjal többször is, és miután több napon át volt valami közös programjuk (azt nem tudom hogy mi), utána még csókolóztak is párszor. Nagyon ki voltam, amikor ezt megtudtam. :(

Szerintetek mégis mit akar tőle? Csak lefeküdni vele? Vagy talán többet is? Azért mégiscsak foglalt a csaj, gondolom vagy nagyon keveset akar tőle, vagy megszerezni a barátjától... Ajj, mit csináljak?? :(

Mind egyetemisták vagyunk és csoporttársak.


2013. márc. 16. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
"Nagyon jó barátod" mi? :D
2013. márc. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagy és ennyire balf@sz a szerelemhez? Nőj fel végre lányom és keress egy olyan pasit, aki képes is megf@rkalni keményen Téged, nem csak hiteget!


F25

2013. márc. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Attól, hogy én többet érzek, még barátok vagyunk, ő ezt nem tudja... vagyis én még így konkrétan nem mondtam neki. :)
2013. márc. 16. 01:20
 4/8 anonim ***** válasza:
többet akar mint szimpla szex. vagy elmondod neki, hogy mit érzel, vagy nagyon gyorsan megpróbálod elfelejteni a srácot. sajna más lehetőséged nagyon nincs. :(
2013. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De miért gondolod, hogy többet akar szexnél?

És ha többet akar tényleg, akkor meg én hiába jövök elő a vallomásommal :(

Na meg alapból nem is értem mit akar ilyen csajtól, aki képes megcsalni a barátját...

2013. márc. 16. 01:25
 6/8 anonim ***** válasza:

ha eddig nem léptél felé akkor most miért akarsz?

miért nem keresel vki mást?

annyian vannak egyedül srácok h tiszta szégyen:S

2013. márc. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mert olyan jól elvoltunk mindig, azt hittem, hogy ő majd lépni fog... meg amúgy is ő az a tipikus kicsit megközelíthetetlen srác, odavannak érte a lányok, de mégse "csap le" rájuk, már alapból ez is úgy tetszik benne, hogy nem él vissza a helyzetével. :) Csak ezek után én nem mertem bevallani neki, hogy szeretem, meg ez amúgyis a férfi dolga szerintem.

De nem hiszem el, hogy pont ez a lány kell neki... :( És még ráadásul nekem mesél róla... még gondolom elvárná azt is, hogy tanácsot adjak... vagy lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni?

2013. márc. 16. 01:35
 8/8 anonim ***** válasza:

ha csak barátok vagytok, akkor miért érdekel mit csinál,

attól hogy Te szeretnél valamit, így nem is lesz semmi, miért nem mersz vele beszélni, legalább tudnád mit csinálj, összejöttök v. keressél mást, nem értem mi a fenére kell ennyit várni, aki mer az nyer N

2013. márc. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!