Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék egy rendes lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,Érden lakom és 2 komolyabb párkapcsolatom volt amely mindkettő évekig tartott (2 aztán utóbbi 3) De nagyon el vagyok keseredve, mert mindkettő úgy ment tönkre hogy én minden tőlem telhetőt megtettem és mégsem voltam elég "jó". Én csak szeretném, hogy végre megbecsülje valaki azt, hogy én mindent megteszek és őszintén szívből szeretek. Az internetes társkeresőkben nem hiszek, mert vagy kamu profilok, vagy régóta nem lépett be az illető ezért úgysem válaszol.. Én kevés helyen járkálok, munkahelyemen nincs lehetőségem ismerkedni. Nem ilyedek meg mert akár utcán leszólítok egy ismeretlen lányt is, de ezt mégsem tehetem meg folyton. El vagyok keseredve, mert nagyon szeretnék szeretni.:(
2013. márc. 16. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam a pincében van 2,kéred az egyiket?
2013. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A viccet én is értem. És ugyanilyen hozzászólást tudtam mondani amikor minden rendben volt az életemben párkapcsolat helyzetében. Most valahogy nem nevetek. Sajnos a mai világban mit sem ér hogy imád az ember, bármelyik nap, bármelyik pillanatban tönkremehet minden.
2013. márc. 16. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:

"bármelyik nap, bármelyik pillanatban tönkremehet minden."


Pontosan, ma már az emberek nem javítgatják a készülékeiket, mivel tele a piac az újjal, és a javítás áráért már újat kap. Sajnos ez a árkapcsolatokra is átragadt. Vagy elfogadod vagy nem, tenni ellene amúgy se tudsz. Max imádkozol hogy a véletlen összesodorjon egy hasonló felfogású, korodbeli független csajjal, aki még szimpatikusnak is talál és beléd is tud szeretni.

2013. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden tökéletes és szép volt, majd egy nap mondhattam bármit. Pedig én a világon mindent megtettem Isten lássa lelkemet,mindent..
2013. márc. 16. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
rendes lánynak tartom magam, jelenleg itthon ülök, egyébként meg sokfelé járok,
2013. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom, szerintem 3 dolog miatt van:

1. túl görcsösen akarod, s ha verejtékszaga van minden nő menekül. Akkor találsz rá és ott az igazira, ahol legkevésbé számitassz rá, mert ott önnmagad leszel

2. túlságosan fennt van a mérce-engedd lejebb, próbálkozz olyan lányoknál akikre eddig esetleg nem is figyeltél fel valamiért. 27 évesen két kapcsolaton túl már érezheted a testi vonzalom, az ideális megjelenés , a forma, az arány nem minden

3. Ne hord a tenyereden egyből, először érdemelje ki- a férjemmel 4 évig jártunk, de az idő alatt nem sokat kényeztetett, azt hittem nem az a tipus, mikor elvett akkor bontakozott ki, ez jobb mintha forditva lenne.

2013. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!