Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj a suliban hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj a suliban hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban akit nem reg ismertem meg,a facebook-on írt nekem,és a suliban szeretnék vele beszélgetni.Hogy kezdjem el a beszélgetést? mit mondjak neki?

2013. márc. 16. 18:34
1 2
 1/15 A.Romanov ***** válasza:
100%
"Szia!"
2013. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Linkeld neki ezt a kérdést Ferenc
2013. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a koszonesen kivul gondoltam azt en is tudom hogy koszonjek neki de utana mit mondjak neki?
2013. márc. 16. 18:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy helóka!
2013. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a koszonesen kivul
2013. márc. 16. 18:38
 6/15 A kérdező kommentje:
fontos lenne
2013. márc. 16. 18:38
 7/15 anonim ***** válasza:

Biztos érdeklődik irántad, ha írt neked. Szinte bármit mondhatsz neki, csak ne sértsd meg. :) Pl. Szia! Mi újság?

Általános dolgokkal kezd, aztán majd kialakul a beszélgetés magától.

2013. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és ha például megkerdezem hogy hogy van es ráfeleli hogy jól és te? én hogy en is jol vagyok,aztán megkérdem hogy mizu ráfelei hogy semmi különös megvagyok es te veled mizu? en rafelelek hogy hat szinten semmi uj,es utana mit mondjak neki?
2013. márc. 16. 18:46
 9/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne kérdezd meg utána azt is, hogy mizu, mert az egyenlő a hogy vagy-al... inkább válaszold azt, hogy ma megnéztem egy jó filmet, nemrég ebédeltem stb. ha ilyeneket válaszolsz, hogy semmi kül, semmi nem lesz a beszélgetésből...
2013. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mond ezt! Szeretem a lángost süsél nekem gyorsan!
2013. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!