Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemtudok túllénpi a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok túllénpi a volt barátnőmön, valami ötlet?

Figyelt kérdés

3 éve ért véget egy elég komoly kapcsolatom,ami közel 3 évig tartott, kimerem jelenteni,hogy ő volt "A" , de megcsalt,megunt stb szóval végetért,elég sokáig szenvedtem miatta,de egy éve kb kb letudtam zárni magamban,olyan szintre,hogy megint nekiálltam találkozgatni más csajokkal,és voltak is pár hetes kapcsolataim,igazából kutyaharapást szőrével megoldást választottam,de most 4 hónapja van komoly barátnőm,akivel azért vannak nézeteltérseink,de szeretjük egymást és biztos vagyok benne,hogy hosszútávon is működne,közös nyaralást tervezzük stb ...

De ma reggel arra keltem,hogy facebookon belájkolta a profilképemet a volt barátnőm,aki közel 3 évig megvolt és akkorát dobbant a szívem,mint mikor még jártunk és bármikor megláttam ... egyszerűen nemhiszem el,hogy nem bírom ezt véglegesen lezárni magamban,nem is hagyja,hogy lezárjam magamba,haverom mesélte,hogy érdeklődött utánnam stb,nemtudom vagyok e elég erős ahohoz,hogyha lehetőségem lenne nem e lépnék félre vele,csak vele,mert tudom,hogy szeretem a mostani barátnőmet annyira,hogy idegen csajjal soha nem csalnám meg,de azt a 3 évet nemtudom leírni itt úgy,hogy átadja azt amit ténylegesen átéltem miatta ...

23/F


2013. márc. 19. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen ennyire problémázni? Megkérdezed a csajtól, hogy ez most mi, miért tette, és hogy van e esély a békülésre? Ha azt mondja igen, akkor lehet teperni, ha azt mondja nem, akkor meg nincs miért tipródni. Így hogy találgatsz, semmit nem fogsz megtudni, nem fogsz túljutni sem rajta. Beszélj Vele, kérdezd meg, lehet ő is békülni akar, csak nem mer kezdeményezni! Egyértelmű hogy nem vagy túl rajta, hogy így megdobbant a szíved, ez azt jelenti, a mostani barátnőd csak afféle "ló nincs, jó a szamár is". Beszélj a régivel minél előbb!
2013. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
60%

én a helyedbe elfelejteném,tudom nehéz,de hidd el nem éri meg kockáztatni

ahogy írtad megcsalt,átvert,szenvedtél miatta,most egy ilyenért megcsalnád a mostani csajod?

ha ennyire szeret(t)ed az ex-ed,jó lenne tudni,hogy csak kíváncsi (volt-e) rád,vagy újra kezdené veled,és te képes lennél-e megbocsátani neki

ha érdekel nekem is volt (van) ilyen jellegű problémám,csak mindig azt tartom szem előtt,hogy nem érdemel meg és ezért nem szeretném vele újra kezdeni

2013. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem "nincs ló jó a szamár is" szituáció .. ezeken már túlvagyok,őt szeretem , de nemtudok ilyen könnyen elfelejteni 3 évet,főleg,hogy az első szerelem volt
2013. márc. 19. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. Én voltam ugyanilyen cipőben már nagyon régen, küldtem neki egy sms-t, hogy "hiányzol", Ő meg visszaküldte, hogy Te is! Így indult, hát persze hogy kibékültünk! Szerintem meg igenis harcolj érte, ha nem tudtad elfejteni!
2013. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

nem is fogod. akkor kerekedsz rajta felül, ha jön egy másuk új lány, akivel minden más lesz.

és idővel szép lassan mindent elfelejtesz az exről :)

2013. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ilyen helyzetben,de át tudom érezni a szituációt.Amondó vagyok,hogy ha ennyire a hatása alatt vagy az exednek még mindig,akkor beszélgessetek el nagyon komolyan,lát-e esélyt a békülésre.Elvégre nem véletlenül dobban meg a szíved miatta a mai napig.A szíved mélyén még érdekel.Ezt nem szabad elfojtani,akármi is történt a múltban,bárhogy viselkedtetek egymással,beszéljétek meg,bármi kisülhet belőle!Talán titeket egymásnak szánt a Sors.
2013. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Történetet elolvastam és őszintén én nem is hasónloan jártam...


Mondjuk úgyan úgy megcsalt minden de én 2hónapja rá már más csajokkal találkozgattam és most is megvan a nő aki tényleg 1000x jobb! :) és a volt bnőmet meg persze letiltottam facebookon tedd te is ezt ne akard hogy össze keverjen!Engem is megpróbált vissza szerezni, és nem jön , nem jött össze neki sehogy, mert tudtam mit müvelt és aki egyszer megcsinálta megcsinálja még egyszer ilyennel ne bzd el az időt :)) hidd el! fogad meg a tanácsom 20/f

2013. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogyne szabadna elfojtani néha kell is... máshogy nem tudsz megszabadulni tőle muszáj AKARATTAL MÚLTTÁ TENNI. Az érzelmeinknek nem lehet parancsolni, de azt mi döntjük el hogy hagyjuk-e eluralkodni őket magunkon. Az észre kell hallgatni ilyenkor. Nekem eddig 3 ilyen kapcsolatom volt, nehéz volt a felejtés de ma már nem érzek irántuk semmit.

A szakitásnak mindig oka van. Nálatok is volt. Gondolom azok az okok a mai napig fennállnak és valószinűleg nem azért mentetek szét, mert sikerült megoldani őket és felülkerekedni. Most is ugyanúgy ott lennének. Én lebeszélnélek az ex dologról! (annak ellenére, hogy a legutolsóval én is újra kezdeném ha kérné)

De ez nagyban függ attól mi volt a szakitás oka és milyenek az érzelmek. Ha neked vannak érzéseid akkor tőled mehetne a dolog, de ő is így érez? Ha ő már továbblépett, hiába túráztatod magad a dolgon. Inkább maradj meg a barátnőd mellett és ne bonyolitsd tovább az amugy sem egyszerű dolgokat.

Azt a szegény lányt sajnálom akit 4 hónapja "hülyitesz" bocs de ez igenis a "ló nincs jó a szamár is" kategória ahogy az első írta! Érdekből szedted fel "búfelejtő" gyanánt már ez sem szép dolog de igazából az a szemétség, hogy nem mondtad meg neki, hogy te még nem vagy túl az exeden.

Amúgy nálunk is volt ilyen helyzet én voltam a 4 hónapos kapcsi állandóan azt hallottam, hogy az ex igy meg ugy.. elég fárasztó ám! És rohadtul tud fájni, hogy te szerelmes vagy a másik meg még az exén siránkozik. Néha még az ő nevén is szólitott. Na akkor lett elegem..3,5 évet voltak együtt ők is előttem. De könyörgöm akkor is el kéne már felejteni!! Az ilyen klinikai eset. Nekem is volt 4 éves kapcsolatom. Érdekes én le tudtam zárni. Nem mondom, hogy könnyű volt de le lehet zárni ha valaki LE AKARJA zárni. Le lehet zárni ha valaki akarja. Egyszerüen elfojtod az érzelmeidet, aztán egy idő után már jobb lesz. Túléled. Szerintem inkább ez mind az ex után vágyakozni még évekig miközben tudod, hogy úgy sem lesz már köztetek semmi.

2013. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Aladárkiss ***** válasza:
Neked most arra van szükséged, hogy eljárj szórakozni és ismerkedni aztán a többi jön magától. Nem érdemes nyafogni egy volt kapcsolaton. Szép volt de elmúlt... Vagy ha meg mind a ketten akarjátok üljetek le és beszéljétek meg. De én úgy vagyok vele ami egyszer nem működött az ezután sem fog.
2013. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tisztázd az exeddel a dolgokat a bizonytalanság a lehető legrosszabb.
2013. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!