Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és egyáltalán érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és egyáltalán érdemes lenne kezdeményeznem?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy srác a suliból, de sokkal idősebb nálam( én 15, ő pedig 18). Bejelöltem facebookon viszont ennél tovább nem jutottam. Fogalmam sincs hogyan kéne beszélgetésbe elegyednem vele. Az iskola kilőve, mert állandóan társaságban van és kínosnak érezném csak úgy idegenként leszólítani. Talán érdemes lenne ráírnom chaten? Vagy nem jó így közeledni? Kérlek adjatok tanácsot!

2013. márc. 19. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj rá, ha eddig nem figyelt még fel rád, segíts neki! ;)
2013. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van, sajna nem tudok neked segíteni.Tetszik egy fiú a felettem levő évfolyamból,egyszer-kétszer szemeztünk(legalábbis szerintem),ennyi elég vlt,én azóta csak őrá gondolok.Viszont nem beszéltünk még,fb-on meg nem akarok nyomulni,ezért nem jelölöm be, viszont suliban alig látom,nincs nagyon alkalom arra,h megismerkedjünk. Jaa,és a legjobb az, h barátnője van,bár most lehet szakítottak (remélem).
2013. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem vele beszélgetni facebookon.... próbáld meg te is! Hátha kialakul valami.
2013. márc. 25. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!