Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Már megmondtam neki, hogy hagyjon békén, de ő mégsem. Továbbra is mindig beszélni akar velem, meg mindig megvéd, amikor a többi marha piszkál.16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban,elég népszerű,helyes meg minden,és tetszik nekem.Egyszer randira hívott,de féltem,hogy csak poénból,szóval elutasítottam.Én elég kövér vagyok,és ezért szoktak piszkálni is,olyankor meg megvéd,és leállítja őket.Nekem ez jó is,mert nem szeretem ha piszkálnak,de miért Ő véd meg??Nekem tényleg tetszik,és tök jó lenne,ha együtt is lennénk,de félek.Eddig még nem volt olyan,hogy egy népszerű srác nem csak poénból járt egy kövér csajjal.A népszerű,helyes fiúk általában csak fogadásból vagy poénból,vagy azért járnak kövér lánnyal,hogy nevessenek egyet a haverokkal.Már mondtam neki,hogy hagyjon békén,de ő nem hagy.Segítsetek,kérlek!


16/L



2013. márc. 20. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán beszélgess vele, lehet hogy nem poénból akarja hanem tényleg tetszel neki, de ha nem deríted ki sosem fogod megtudni.
2013. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy kövér? Ha ezen a linken kéne magadat kiválasztani, melyik lennél? De őszintén!!!

[link]

2013. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 poiu ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb, ha lefogysz - mert úgy tűnik ez a problémád. Baromi egyszerű lefogyni, ne egyél keményítőt. Ennyi. Heti 1 kilónál többet ne fogyj, és ne legyél éhes.
2013. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak:Hát...őszintén a 40-45 százalékos... :/ csak nincs olyan nagy mellem... :P
2013. márc. 20. 14:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, van, akinek ponthogy a ducibb típus tetszik. Mindenkinek relatív fogalom ez, nyilván. Próbáld meg kideríteni, hogy mi rejtőzik a dolgok mögött.. Miért ne lehetnél neki szimpatikus? :) Manapság a népszerűség, illetve a jóképűség a pasiknál szinte szinonímája lett annak, hogy nekik csakis a vékony, karcsú lányok tetszhetnek.. De kivételek mindig is voltak, és mindig is lesznek. Személy szerint nem tartom magam kifejezetten jóképűnek vagy éppen helyesnek, de népszerűnek mondhatni népszerű vagyok jómagam is a suliban.. és less csodát, nekem pont, hogy a duci lányok jönnek be...

Egyszó mint száz, bármi megtörténhet! :)

2013. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
2013. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló,miért linkelte be ezt??Mi ez egyáltalán??
2013. márc. 21. 07:18
 8/12 anonim válasza:
Kedves kérdező, nemrég egy srácnak válaszoltam, és azt hiszem, hogy az akiről írtál ugyanaz a fiú. Mondta ő is, hogy egy kicsit teltebb vagy, és hogy ezért a többiek piszkálnak, és ő meg akar védni,mert szeret. Még azt is mondta, hogy elhívott randira de te elutasítottad, és el szeretne menni veled komolyan. És még azt is mondta, hogy miután megvéd téged, te csak morogva mondasz egy köszüt és továbbmész.Lehet, hogy ugyanarról a fiúról beszélünk! :)
2013. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2013. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
hehe :) énis ezért linkeltem be de úgy látom nemcsak nekem tűnt fel :) !!
2013. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!