Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen hely a Living Room?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hely a Living Room? Volt már valaki ott? Vélemény?

Figyelt kérdés
Tervezek menni, de érdekelne azért pár vélemény is. Hölgyek milyen ruhában szoktak lenni? Vannak jó pasik? Hangulat? Észrevétel?

2013. márc. 20. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Mármint a nappali? Jó hely. Amikor itthon vagyok, éltalában ott vagyok napközben. De nőket még nem láttam ott, csak a nejem.
2013. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Rossz kategória.
2013. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én is terveztem, hogy elmegyek, de már nem valószínű. Barátnőm mesélte, hogy teljesen kirabolták... A RUHATÁRBÓL tűnt el a táskája, a barátnőjének a telefonját pedig úgy lopták el tőle, hogy táncolt... és a zsebében volt.
2013. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én 8 éve voltam ott utoljára, szóval azóta lehet, hogy változtak a dolgok. Akkor a leg-leg-legszuperebb hely volt.

Van három teremmel, olyan érdekes üvegfalú boxokkal, ahova be lehetett ülni kettesben enyelegni vagy többesben, de azért mégsem, hiszen mindenki látott mindent, mert átlátszó volt a fala.

A pia is olcsó volt, és szuper zenék mentek.

2013. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat köszönöm, nem nem rossz kategória kedves, ugyanis, párkapcsolat miatt megyek oda. Az első pedig, nagyon poénos vagy!
2013. márc. 20. 15:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszer novemberben ugyanezért mentünk barátnőimmel. Mikor a bejárat előtt egy félrészeg,félmeztelen,tőlünk is fiatalabb csajbanda ordítozott,meg hasonló fazonok néztek ránk,úgy döntöttünk,inkább beülünk valami szolid helyre,eszünk valamit,és megyünk haza.:D ez volt az első és az utolsó LR-os élményem,az biztos. De amúgy se szeretek bulizni,szóval lehet,hogy csak én találom rossznak. Bár hallottam osztálytársaktól is hogy elég ratyi. De egy próbát megérhet.:) Amúgy utólag én is úgy gondolom,hogy a szórakozóhelyeken komoly kapcsolatot keresni nem érdemes. De ahogy gondolod.:)

16/L

2013. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, nem dehogy komoly kapcsolat, igazából inkább ismeretség keresés, nagyon be vagyok zárva a környezetembe, és jó lenne új embereket megismernem. :)
2013. márc. 20. 15:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam, random emberekre nyomulós hely, ahol ezen túlmenően ismerkedni nem igazán fogsz tudni.


22/F

2013. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen dj-t fogsz ki. Ha szerencsét van, és jó zenéket nyomat akkor teljesen korrekt hely. Legalábbis én nagyon bírom. Csak ajánlani tudom ;) F/18
2013. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2013. márc. 20. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!