Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok az airsoftos fiúkról? Randiznátok velük? Kérlek kort is írjatok.

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen kategória köztünk? Én erről nem is tudtam.
2013. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem airsoftos lányként nem lenne probléma:)
2013. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez is csak egy hobbi, mint pl: a 3D modellezés.

Ettől még bármilyen lehet az illető viselkedése.

Szóval nem az airszoft fogja meghatározni, hogy lesz e valakinek párkapcsolata.

2013. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Hobby? Lehet, de szerintem annál kicsit több. Én a jövendőbelimet biztos elviszem majd :P Hátha tetszik neki a dolog
2013. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az alap. :P

Eddig mindegyik páromat belevontam kicsit ebbe a dologba.

A nap végén meg vártam, hogy levonja a következtetést.


Tök mind1, hogy tetszik e neki vagy sem, ha nem megy a kapcsolat rovására akkor lényegtelen.


A húgom is ilyen sráccal jár, ők ketten együtt űzik az airsoft műfajt, együtt mennek a terepre lőni.

Én meg annak örülök ha nincs mellemet a párom, mert akkor jobban tudok koncentrálni a játékra.


Neki is meg van a saját hóbortja, nekem is.

Mind a kettőnknek meg van a magánszférája, így nincs az, hogy mindig egymás nyakán lógunk.

2013. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akinek szempont ez az kretén!!!

Akiben felmerül hogy ez szempont lehet szintén az!!!!

Egy embernek ezer tulajdonsága van de hogy épp mit csinál szabadidejében az qrvára nem jelent semmit sem! Attól még lehet normális jó ember meg pszichopata tömeggyilkos is!!!!

2013. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy közös hobbi, érdeklődési kör, az jó dolog :)De ez csak egy darabja az illetőnek, a valós jellem ebből még nem derül ki. Kicsit sajnálom, hogy mifelénk kevés hölgy űzi ezt a sportot... (21/F)
2013. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!