Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyem rá, hogy megcsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy megcsókoljon? Vagy esetleg, hogy többet találkozzunk?

Figyelt kérdés

Vendéglátó suliba járok és a gyakorlati helyen összeismerkedtem egy helyes sráccal. Neki egész héten van gyakorlata,kivéve pénteken. Nekem meg csak keddenként van :( Tehát egy héten csak egyszer találkozunk....

Nagyon megtetszett! És elméletileg én is neki! Állandóan bókol és a közelemben van. A hajamat simogatja meg kérdezősködik rólam. Szünetben félrehívott és leültünk a padra zenét hallgatni és szerelmes számokat rakott be. Nagyon aranyos volt! :-) Aztán kedden úgy alakult a délután,hogy eljött velem vásárolgatni és már teljesen éreztem,hogy tetszem neki! De nem merte kimondani.... Sajna csak a telefonszáma van meg :/ Mivel most a nagyijánál lakik és ott nincs internet ezért havonta 1-2szer jár fel csak facebookra :( Tehát marad a telefonos kapcsolat.... Már elhívott randizni is...Mondta,hogy találkozzunk hétévégén de még nem beszéltük meg a pontos időt. Hívjam fel?! Már tegnap este is írtam neki smt de nem válaszolt :(

Mit mondjak neki majd a telefonban? Ha találkozunk akkor hogyan vegyem rá,hogy megcsókoljon vagy esetleg megkérdezze,hogy járnék-e vele?



2013. márc. 20. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

te is kezdemenyezhetsz csoknal, ha ennyire szeretned, nincs abban semmi


egyebkent meg ezek alapjan nem ugy nezel ki mint akinek segitseg/tanacs kell :D jol ellesztek szerintem

2013. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha olyan helyen vagytok, hogy 2esben tudtok lenni és nyugalomba, a srácnak nincs több ötlete, hogy mit csináljatok, könnytsd meg a dolgát úgy, hogy a fejed a vállára teszed, és lassan a karján végigsimitod a kezed és megfogod a kezét és beszélgettek tovább:DD én ugyanezt csináltam, 10p mulva megcsókolt, mert nem bírta tovább megállni, pedig még nem is a merészebb típusú emberek közé sorolható volt :D sok sikert, légy nyugodt, ha nem hívtad még fel, most még megteheted, hajrá! ;)
2013. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!