Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja, hogy most nem aktuális?

Figyelt kérdés

Ráirtam egy csajra facebookon(másképp nem sok esély volt arra hogy beszéljünk),és mikor megmondtam neki,hogy tetszik és hogy megismerném,erre azt vélaszolta,hogy pillanatnyilag nem aktuális. Tudomásom szerint 1-2 hónapja szakitott a volt pasijával... Szerintetek innen hova tovább?


Értelmes válaszokat várok...



2013. márc. 21. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg nem aktuális a volt barátja miatt, vagy egyszerűen nem érdekled, és így adta a tudomásodra.
2013. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem azt mondta hogy bocsi de nem, ezért szerintem most tesztel, hogy megvárod-e amíg aktuális lesz vagy sem. Hát, hogy miért nem aktuális? Másik pasi is van a képben, vagy még nincs túl az előzőn, vagy csak megviselte a szakítás és most nem tudna normális kapcsolatot kialakítani.
2013. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, valaki más tetszik neki, lehet valaki más is rástartolt, aki neki jobban tetszik, lehet nincs senki, csak te nem tetszel neki, viszont nem akar megbántani, lehet most nincs ideje és/vagy kedve pasizni, lehet nem akar kapcsolatot.
2013. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van értelme tovább próbálkozni?
2013. márc. 21. 18:53
 5/12 ktk312 ***** válasza:
Nagy valószínűséggel b*szhatod, de lehet, hogy tényleg így van. Én még megpróbálnám egyszer, kicsit később és ha azt mondja nem akkor enm.
2013. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mivel nem azt mondta hogy bocsi de nem, ezért szerintem most tesztel, hogy megvárod-e amíg aktuális lesz vagy sem


Ezt hogy értetted? Várjak pár hetet és irjak megint? Vagy hogy gondolod a tesztet?

2013. márc. 21. 18:55
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nem aktuális"-nak két jelentése van...

1) Nem léptem túl az előző barátomon, vagy más tetszik éppen, bocsiiii

2) Pillanat, és jövök

Mivel nem tudom, hogy hogy mondta, ezért ezt szűrtem le

2013. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg komolyan gondolod, akkor kezdj el vele barátkozni, ismerkedni, beszélgetni csak úgy, tét nélkül. Nem biztos, hogy ettől aktuálissá válik, de nem lehetetlen. :)
2013. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem aktuális, hárított, hagyjad,

főleg tudja, mert elmondtad, hogy tetszik Neked

nem tudom hány évesek vagytok, azt se mennyi ideig volt a barátjával, így azt is jelentheti nincs túl még rajta v más van képben N

2013. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6. úgy értem, hogy minden nap írsz neki, érdeklődsz felőle, magyarán mellette leszel, addig is amíg nem aktuális... nem mondom hogy ezt tedd, de elképzelhető hogy ezt várja.
2013. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!