Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért annyira elítélendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira elítélendő, ha egy pasi szép barátnőd akar magának?

Figyelt kérdés
Ha valaki ad magára, értelmes, ambíciózus férfi, akkor miért elítélendő, hogy nem "beérni" akarja valakivel, hanem olyan párt szeretne, aki tényleg ideális neki, nem csak belül, hanem külsőre is vonzza?
2013. márc. 22. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt az "elítélendő" dumát, komolyan. Az igazságszolgáltatás ítél el embereket. Mindenkinek van véleménye a dolgokról; valakinek pozitív, valakinek negatív. Én még ugyan nem találkoztam olyannal, aki szerint ez negatívum lenne... Nem is tudom, hogy honnan veszed ezt.

Amúgy meg ne érdekeljen más véleménye, ha amúgy annyira értelmes és ambiciózus vagy.

2013. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Senki sem ítéli el.Nem tudom honnan vetted ezt.

Mindenki olyan párt akar magának aki szép/jóképű jó testalkatú.

De ez mindenkinek mást jelent.

Innentől kezdve hülyeség a kérdés.

2013. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem ítéli el, ezen csak a "csúnya" emberek szoktak lovagolni.
2013. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Az az elítélendő, ha csakis szép kell valakinek,és nem számít,milyen a lelke.
2013. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Inkább AZT felejtsük már el, hogy ha ránéztek egy helyesebb férfiból és egy kevésbé szép (inkább mondjuk átlagosnak) lányból álló párra, akkor rögtön azt gondoljátok, hogy az a fickó "biztos, hogy megalkudott"!


Miért olyan biztos ez?

Miért olyan hihetetlen, hogy az adott fickónak PONT az a lány kell?

Mert ő őt találja szépnek, kívánatosnak, tökéletesnek. Akkor is, ha mások nem így látják.


Egy percig nem maradnék, ha a "pasim" azt gondolná (és ezt lehet érezni), hogy "á, csak téged kaptalak meg. Egye fene!".

2013. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az "elítélés" (oké ide nem ez a megfelelő szó tényleg, de azért értem mire gondolsz :D ) abból fakad, hogy adott mondjuk egy csúnya férfi, akiről süt az igénytelenség, emellett pl annyi az összes hobbija, hogy otthon játszik a gépén, és olyan nőt akar magának, aki ennek az ellenkezője: nagyon ad magára, kb mindene a külseje, óriási társasága van... szerinted összeillenének? Mert szerintem nem. :)

Szerencsésebb, ha hasonlóan jól / kevésbé jól néznek ki a felek, mert valahol egy kapcsolatban alap dolog, hogy ne várj el olyat a másiktól, amit te magad nem teszel meg (ez a külsőre is vonatkozhat akár)

Nekem amúgy az előző barátom csúnya volt, persze amíg együtt voltunk ezt nem mondtam volna ki így meg engem abszolút nem érdekelt ez. Tudod kit zavart a különbség ? Őt! Ahelyett, hogy örült volna, hogy szép barátnője van, csak azt hajtogatta, hogy jaj ő bezzeg milyen csúnya, meg engem majd lecsapnak a kezéről, folyton féltékenykedett, nem akarta, hogy sminkeljem magam meg ilyenek. És én hülye még bele is mentem ebbe, hogy semmi smink, bár valahol rosszul esett, hogy úgy gondolta, hogy úgy majd nem leszek olyan "népszerű" :D na meg tévedett is... :D

A mostani barátom ezzel szemben jól néz ki, hasonlóan központi figura, mint én, és nincsenek benne ezáltal ilyen mindenfél komplexusok meg alaptalan féltékenység. Sokkal jobb így! És gondolom másoknál is volt ez haosnlóan már mint az én negatív példám... na ezért ítélik el. :)

2013. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

azért, mert az az ÉN szép barátnőM!!! te csak NE akarjad magadnak!

:P

2013. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ember, mindenki a szépet akarja. Aki olyannal van, aki nem tetszik neki, az már nagyon gáz. Sajnálja a másikat, vagy beéri vele? Szánandó.

A párom nem csodaszép, de nekem ő nagyon tetszik, szép a bőre, haja, fogai, összességében is jól mutat. Más biztos lábrázást kapna tőle, ahogy tőlem is, mert én sem vagyok egy klasszikus szépség. Neki meg bejövök, nem is értem. Ez a lényeg. Neked kell, hogy tetsszen.

Aki nem tetszik, abba hogyan szeretsz bele? Sehogy. Akkor meg miről szólna a kapcsolat? Teljesen igazad van, ha olyat akarsz, aki vonzó számodra.

2013. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi elítélendő nincs ebben. Csak sokszor az a baj, hogy van mondjuk egy nem túl helyes pasi és szép nőt szeretne (ez érthető, persze az ember vonzódik a széphez), viszont elítéli, leszólja, lenézi azokat a szép nőket, akik nem őt választják, mert ők szintén a széphez vonzódnak és nekik is fontos a pasik külseje, a belső értékek mellett. Na, ez már elég gáz hozzáállás.
2013. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!