Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek az első randimon egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Ha van időd kérlek olvasd el :)!

Van egy lány akit megismertem facebookon elég gyorsan haladt a dolog köztünk... azt mondta ,hogy szeretne találkozni velem mondtam neki ,hogy nem sokára arra megyek mivel húsvét és ugye rokonokat "locsolászni" kell és ott leszek pár napig :D!(Mivel kicsit messze lakik tőlem de nekem a fél rokonság ott lakik ahol ő és ott is laktunk de ez nem fontos) Szóval elkezdtünk beszélgetni és beszélgetni és beszélgetni....megszeretem és látszólag ő is engem . Ezért majd találkozunk ha vége a sulinak (jövő hét csütörtök fele) És amint már mondtam ott leszek pár napig. Ugy terveztem ,hogy elviszem sétálni utána meg elmenni pizza-zni mivel azt is tudom ,hogy azt szereti :) !

És most jön a lényeg ... Mivel beszéljek vele már egy ideje beszélünk így pár kérdés már elhangzott és válasz is ! Nem akarok közhelyes lenni pl. mi a kedvenc állata stb ilyeneket énis tudok : ) Ezért kérnélek titeket ,hogy segítsetek ami fontos még ,hogy 13-14éves fiatalok vagyunk.

Ne mondjátok ,hogy inkább tanuljak és ne randizzak mivel 1.jó tanuló vagyok 2.nem tudok mit kezdeni magammal .3 szünet lesz és akkor úgyse kell tanulni :D

Még annyit ha összejönne a dolog tudjátok és mivel messze lakik a lány csak hétvégén tudnám meglátogatni . Lányok szerintetek ez baj?:O

Jöhetnek a kérdések még van idő jövőhét csütörtökig :D



2013. márc. 22. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"szünet lesz és akkor úgyse kell tanulni :D "

istenem 5 év mulva is emlékezz erre... jót fogsz nevetni magadon az egyetemen kétezer oldal magolása közben :)


amugy meg legyél sponán hidd el adni fogja a helyzet magát és lesz miröl beszélni.

ha viszont nem vagy talpraesett és nem tudsz vele akármiröl besézlgetni akkor nem is állsz még készen egy kapcsoaltra.

nem bántásból mondom de hidd el hogyha tökös vagy akkor jönni fog a duma rendesen ha meg nem...

2013. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ivilicious ***** válasza:
az régen rossz,ha nem tudsz a kiszemelttel beszélgetni. akivel összepasszoltok,a semmiről tudsz vele beszélgetni
2013. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként 1.válaszadó 8.os vagyok és 2.félév van és felvettek abba az iskolába ahova szeretem volna menni ilyenkor picit lazábbra veszem elég lesz jövőre hajtani :)
2013. márc. 22. 16:08
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Lagrange polinomok egy nagyon jo téma!
2013. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó vicces vagy gyk troll megint :) ! Valami normális válaszra számitotam.
2013. márc. 22. 16:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Beszéljetek a mátrixokról. Amúgy meg ennek jönnie kéne, haverokkal hogy beszélgetsz? Előre kigondolod mit fogsz mondani?
2013. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nono :D

De nekem kevés lány haverom van azért nem ugyan olyan témáról lehet beszélni 1 fiúval és egy lányal . Lánnyal nem beszélgethetek a legújabb játékról stb.xd

2013. márc. 23. 10:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a régi, bevált módszerem, hogy kitalálok előre három kérdést, amit majd felteszek a csajnak a randin. Ezek ilyen mentőövek a hallgatás beállta esetén. Lehetőleg olyan kérdéseket kreálok, amelyekre ha válaszol valamit, azokból újabb kérdéseket lehet származtatni. Ha így teszek, pár perc múlva a csaj látni fogja, hogy nem egy kuka vagyok, hanem tudok beszélni, plusz érdekelnek a dolgai. Ettől feloldódik, megnyugszik, felélénkül, és ő is elkezd beszélni, akkor is, ha netán kezdetben be is volt kicsit fordulva. Mondd ki a dolgokat, amik eszedbe jutnak, ne törődj vele, ha nem túl izgalmas, vagy kicsit hülyeség, még mindig jobb mintha hallgatnál.


30 éves vagyok, és ez hosszú ideje működő módszer nálam.


Azt viszont elárulhatnád nekem, hogyan lehet az fb-n ismerkedni...

2013. márc. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát ugy mint régi időkben a levelezés nemde?:D

Egyébként konkrétumokra gondoltam ne csak nagyábol adjatok tanácsot légyszi alapvető dolgokat énis tudok :)

2013. márc. 24. 09:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Leírhatnám neked, hogy miről beszélgettem a legutóbbi randimon, de félek, nem mennél vele semmire. Ez nem egy olyan dolog, hogy írsz egy forgatókönyvet, és akkor majd azt nyomod a randin. Improvizálni kell. Arról beszélj, ami jön. Figyelj oda, mit beszél a csaj, és próbálj minél nagyobb érdeklődést mutatni. Kérdezz a munkahelyéről, a családjáról, a barátairól. Miket szeret csinálni szabadidejében? Mindegyikre ad egy választ, amikből újabb kérdéseket tudsz intézni. Pl azt mondja, szeret golfozni. Akkor te ne csak annyit mondj hogy aha, az király lehet, hanem ragadd meg a témát, és terjeszd ki, kérdezz ilyenekt, pl:

- És hogy megy az neked?

- Milyen gyakran jársz, és hova?

- Kikkel mész?

- stb, stb.

Remélem kapizsgálod!

Ja és még egy fontos dolog, ne szervezz egész napos randikat, mert semmi értelme. Az ideális randi másfél óra hosszú. Minimum 1 óra, de max. 2. Ezt ki tudjátok tölteni értelmes beszélgetéssel, és úgy fejezitek be, hogy hú de jó volt, tök jól elbeszélgettünk.


Az világos, hogy levelezel, de hogy keresel rá a csajokra? Az ismerőseid ismerősei közt nézegetsz?

Én iwiwen csajoztam, ott szűrőbe beírtam hogy a lakhelyem közeléből a megfelelő korosztályt listázza ki, és abból válogattam, megnéztem a képeket, az adatlapot, és írtam annak, amelyik tetszett. Ezt facen nem lehet így, nincs kereső.

2013. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!