Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet így barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés
170 centi magas vagyok és 90 kg, van egy kis sörhasam, ami nem zavar engem de félek, hogy a nőket igen.. amúgy vicces vagyok, ha kell akkor komoly és kedves is mindenkivel akivel tudok..

2013. márc. 22. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán! Sok lány szereti ám a "macikat".


Inkább a 170 cm, ami szűkíti a kört...

2013. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán, de azért egy kis sport nem ártana, már csak a te egészséged és közérzeted miatt is. Egyébként ha tetszel egy nőnek aki komoly kapcsolatot keres, az nem fog ilyenen fennakadni. Vagy poénból elcibál magával aerobikra xD
2013. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

ha megadod a nőnek amire vàgyik, odafigyelest, szeretet, torodest, kedvesseget stb. akkor nem fogja erdekelni a kulsod.

persze ez nem biztos, en csak, agambol imdulok ki :))

meg tudod: kulso ami megfog, belso ami megtart.

2013. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én eddig teljesen azt hittem, hogy ez mindenképpen kizáró ok :-o


lehetséges, hogy lehetett volna már barátnőm? :D

2013. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
170cm és 90kg? az azért nem olyan kis sörhas lehet. egyébként persze hogy lehet, de miért nem változtatsz, ha kételyeid vannak a testeddel kapcsolatban?
2013. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
engem már két nő hagyott el amiatt, hogy mackó vagyok. fogyni akarok persze, legalább 15 kg-ot a nyár elejéig mert ez így tényleg túl sok, lassan undorodok is magamtól de ezt nem értem, hogy ez miért kizáró ok? már két nő volt aki azért nem akart járni velem mert "mackó alakom van"..
2013. márc. 22. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem mert én 22 vagyok s 170cm :D
2013. márc. 22. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!